Ojciec Mateusz 23 sezon odcinek 291 - opis, streszczenie: Nocul i jego żona dostają w spadku pół miliona dolarów

2020-02-27 16:05 oprac.Ag
	Ojciec Mateusz 23 sezon. Ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski), Walery Opałek (Mikołaj Roznerski), Nocul (Michał Piela), Antoni Dziubak (Bartłomiej Firlet), Natalia (Kinga Preis)
Autor: AKPA/ Dariusz Gałązka Ojciec Mateusz 23 sezon. Ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski), Walery Opałek (Mikołaj Roznerski), Nocul (Michał Piela), Antoni Dziubak (Bartłomiej Firlet), Natalia (Kinga Preis)

''Ojciec Mateusz'' 23 sezon odcinek 291 w TVP1 w czwartek, 27.03.2020, o godz. 20.40. "Ojciec Mateusz" odc. 291 "Królik" - streszczenie: Na plebanii zatrzymuje się Mareczek, dawny podopieczny księdza Mateusza, który właśnie wyszedł z więzienia i potrzebuje pomocy. Pluskwa ma wątpliwości, jednak załatwia mu pracę w pizzerii jako dostawca.

Rozwożąc zamówienia służbowym samochodem, Mareczek natyka się na dawnych kompanów. Daje im się namówić na rzekomo szybki i łatwy skok.

Nocul, Dziubak i Paruzel jadą na wezwanie o włamaniu do kiosku. Na miejscu pojawia się też Basia, która właśnie odebrała list, z którego wynika, że odziedziczyła pół miliona dolarów po zmarłej w USA ciotce. Mietek udaje się z żoną do kancelarii prawnej na odczytanie testamentu.

Noculowie dowiadują się, że otrzymają spadek, jeśli zaopiekują się królikiem Zibo. Będą dostawać 10 tysięcy dolarów co miesiąc przez cały czas życia zwierzaka. Szkopuł w tym, ze należy on do bardzo wrażliwej rasy wiedeńskiej - może jeść tylko specjalną sałatę i pić wodę sprowadzaną z Nepalu.

Najnowsze