Ojciec Mateusz 20 sezon. Klaudia Halejcio w ciąży!

2018-07-28 17:30 sz

Klaudia Halecio jest w ciąży?! Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" już po wakacjach 2018 wystąpi w 20. sezonie serialu "Ojciec Mateusz". Nowy wątek z jej udziałem wywoła wiele emocji, a jej bohaterka będzie potrzebowała pomocy księdza Żmigrodzkiego (Artur Żmijewski). Co dokładnie wwydarzy się w "Ojcu Mateuszu"? Jaką rolę odegra Klaudia Halejcio?

Co wydarzy się w 20 sezonie serialu "Ojciec Mateusz"?

Klaudia Halejcio znana jest widzom serialu przeważnie z "Pierwszej miłości", a przez portale plotkarskie porównywana jest do polskiej Kim Kardashian. Piękna aktorka już niedługo wystąpi w serialu "Ojciec Mateusz".

Jak donosi Telemagazyn po wakacjach 2018 gwiazda pojawi się w roli Marioli Loski. Co jeszcze wiadomo o jej nowej postaci? Okazuje się, że widzowie prawdopodobnie zobaczą ją z ciążowym brzuszkiem!

Klaudia Halejcio pojawi się już w 1 odcinku 20 sezonu "Ojca Mateusza". Niejaki Marian Walicki (Michał Tokaj) zgłosi się na komisariat i zgłosi kradzież, która miała mieć miejsce w jednym z klubów - "Vistula Beach".

Funkcjonariusze usłyszą do niego, że przepadło mu kilkanaście tysięcy złotych! Partner Marioli (Klaudia Halejcio) miał za nie kupić samochód, z myślą o powiększeniu rodziny. Mało tego, majątek nie należał do niego, a do ojca ciężarnej dziewczyny.

Zaniepokojeni policjanci odwiedzą dyskotekę, aby zamienić słowo z jego właścicielem. Ten powie im, że klient ostatniej nocy wydał wszystkie pieniądze na imponowanie młodszym dziewczynom oraz na alkohol. Gdy będą chcieli wyjaśnić całą sytuację z Walickim, okaże się, że ten wylądował w szpitalu przez pobicie...

Tymczasem Mariola uda się do księdza Mateusza, żeby odwołać ślub z rozrywkowym narzeczonym!

Najnowsze