Ojciec Mateusz 20 online odcinek 263 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

2018-11-29 15:57 oprac. emagu
ARTUR ŻMIJEWSKI - OJCIEC MATEUSZ
Autor: materiały prasowe ARTUR ŻMIJEWSKI - "OJCIEC MATEUSZ"

"Ojciec Mateusz" online 20 sezon odcinek 263 za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" odcinek 263 "Łopianowo" w TVP1 w czwartek, 29.11.2018, o godz. 20.35. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 263 na vod.tvp.pl jest bezpłatny. "Ojciec Mateusz" 263 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" odcinek 263 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"Ojciec Mateusz" 20 sezon odcinek 263 - streszczenie, co się wydarzy?

Ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) zostaje poproszony o poświęcenie nowego apartamentowca. Podczas nietuzinkowego wydarzenia prezes Łopian (Jacek Lenartowicz) prezentuje przybyłym gościom mieszkanie pokazowe, które należy do Wareckiego (Paweł Wawrzecki). Gdy właściciel ogląda cały budynek, dostrzega mnóstwo niedoróbek. Jest wściekły na Marca (Tomasz Sapryk), który razem z Basią Nocul (Michał Piela) miał pomóc lokatorom w wykończeniu ich mieszkań. Wkrótce w siedzibie spółdzielni odbywa się zebranie z przyszłymi mieszkańcami.

Zainteresowani dowiadują się, że niezbędne będą remonty. Warecki nie kryje swojego oburzenia niefachowością wszystkich pseudospecjalistów. Oskarża Marca o oszustwa i wyłudzenia. By ostudzić emocje, rozwścieczony architekt umawia się na kolację ze swoją pracownicą, Basią Nocul. Po spotkaniu pijany Marzec jedzie rozmówić się z Wareckim. Nazajutrz policjanci zostają wezwani do apartamentowca w sprawie pobicia jednego z mieszkańców. Do szpitala trafia Warecki. Tymczasem ksiądz Mateusz ma się stawić w pałacu biskupim.

Najnowsze