Ojciec Mateusz 20 online odcinek 261 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

2018-11-15 13:39 oprac. emagu
Ojciec Mateusz Exclusive
Autor: fotomontaż "SE"

"Ojciec Mateusz" online 20 sezon odcinek 261 za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" odcinek 261 "Tajemnica chemika" w TVP1 w czwartek, 15.11.2018, o godz. 20.35. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 261 na vod.tvp.pl jest bezpłatny. "Ojciec Mateusz" 261 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" odcinek 261 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"Ojciec Mateusz" 20 sezon odcinek 261 - streszczenie, co się wydarzy?

Natalia (Kinga Preis) planuje zorganizować w Sandomierzu festiwal artystyczny, na którym lokalne twórczynie zaprezentują swoje rękodzielnicze wyroby. Postanawia zaprosić do udziału w tym przedsięwzięciu Monikę (Aleksandra Szwed) - artystkę wykonującą prace ze sznurka. Jej plany legną w gruzach, gdy w chatce poszukiwanej widzi ją pochylającą się nad zakrwawionymi zwłokami mężczyzny.

Podczas przesłuchania artystka zeznaje, że nie zna denata i sama próbowała go reanimować. Jej zeznania są spójne, ale wkrótce policja znajduje u niej torebkę z marihuaną, co pogrąża sandomierską artystkę. Zespół Możejki poznaje tożsamość zmarłego - to Jerzy Brzozowski (Artur Kocięcki), chemik znany w środowisku farmaceutycznym. Okazuje się także, że firma Eskufarm, w której pracował zmarły, właśnie wypuściła na rynek cztery nowe leki.

Najnowsze