Ojciec Mateusz 20 online odcinek 260 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

2018-11-08 16:48 oprac. emagu
Ojciec Mateusz 15 sezon
Autor: ATM Grupa Ojciec Mateusz 15 sezon

"Ojciec Mateusz" online 20 sezon odcinek 260 za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" odcinek 260 "Odpowiedni moment" w TVP1 w czwartek, 8.11.2018, o godz. 20.35. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 260 na vod.tvp.pl jest bezpłatny. "Ojciec Mateusz" 260 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" odcinek 260 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"Ojciec Mateusz" 20 sezon odcinek 260 - streszczenie, co się wydarzy?

Wanda (Sylwia Nowiczewska) i Adam świętują dziesiąte urodziny syna Kacpra. Na uroczystość przybywa także ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski). Niespodziewanie pojawia się także pracująca na co dzień w Warszawie starsza córka gospodarzy, Jula (Marta Cyczewska).

Matka nie jest zachwycona jej widokiem. Gdy dziewczyna chce z nią porozmawiać, ta wybiega z domu. Wkrótce policjanci otrzymują zawiadomienie o nieprzytomnej kobiecie w parku. Na miejscu Nocul rozpoznaje ofiarę - to Wanda. Karetka zabiera ją do szpitala. Kamery ulicznego monitoringu zarejestrowały moment, gdy miejscowy pijaczek, Pawlik (Krzysztof Szczerbiński-Plewko), biegnie z torebką Wandy. Mężczyzna trafia na przesłuchanie. Okazuje się jednak, że sprawa ma drugie dno...

Najnowsze