Ojciec Mateusz 20 online odcinek 257 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

2018-10-18 14:48 oprac. emagu
Ojciec Mateusz 19 sezon odc. 246. Natalia (Kinga Preis), babcia Lucyna (Aleksandra Górska)
Autor: ATM Grupa Ojciec Mateusz 19 sezon odc. 246. Natalia (Kinga Preis), babcia Lucyna (Aleksandra Górska)

"Ojciec Mateusz" online 20 sezon odcinek 257 za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" odcinek 257 "Cytryny" w TVP1 w czwartek, 18.10.2018, o godz. 20.30. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 257 na vod.tvp.pl jest bezpłatny. "Ojciec Mateusz" 257 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" odcinek 257 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"Ojciec Mateusz" 20 sezon odcinek 257 - streszczenie, co się wydarzy?

Sandomierski duchowny spotyka zmartwionego pana Czesława (Marek Guzowski). Okazuje się, że mężczyzna popadł w spiralę kredytową. Teraz wierzyciel, bank Lemon, grozi mu utratą domu. Ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) oferuje pomoc potrzebującemu. Poznaje także inną zadłużoną mieszkankę Sandomierza, staruszkę Ludmiłę.

Wychodzi na jaw, że Nocul (Michał Piela) i Gibalski (Rafał Cieszyński) również zaciągnęli pożyczki w banku Lemon. Wkrótce policjanci znajdują porzucony samochód, w którym na fotelach i karoserii jest pełno krwi. Auto należy do Heleny (Beata Chyczewska), jednej z pracownic banku. Kilka dni temu matka kobiety zgłosiła jej zaginięcie. Śledczy zabezpieczają laptopa i telefon ofiary.

Odtwarzając pliki, natrafiają na nagranie z pogróżkami Czesława. Mężczyzna zostaje aresztowany. W komputerze Heleny odnajdują inny tajemniczy film, z którego jasno wynika, że zaginiona była mobbingowana przez szefa placówki, Bliniaka (Mariusz Ostrowski). Gdy funkcjonariusze udają się do domu podejrzanego, trafiają na jego zwłoki...

Najnowsze