Ojciec Mateusz 20 online odcinek 256 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

2018-10-04 15:46 oprac. emagu
ARTUR ŻMIJEWSKI - OJCIEC MATEUSZ
Autor: materiały prasowe ARTUR ŻMIJEWSKI - "OJCIEC MATEUSZ"

"Ojciec Mateusz" online 20 sezon odcinek 256 za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" odcinek 256 "Piłkarski pasjans" w TVP1 w czwartek, 4.10.2018, o godz. 20.30. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 256 na vod.tvp.pl jest bezpłatny. "Ojciec Mateusz" 256 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" odcinek 256 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"Ojciec Mateusz" 20 sezon odcinek 256 - streszczenie, co się wydarzy?

Gibalski (Artur Pontek) przeżywa ciążę swojej żony. Nadskakuje partnerce, jak tylko może. W mieście pojawia się sędzia Falkowski, który ma przewodzić w meczu, gdzie gospodarze Orły Sandomierz podejmują zespół Wieprze Lubartów. Niestety, decyzją sędziego lokalna drużyna przegrywa. Tymczasem Możejko musi stworzyć własny team do rozgrywek piłkarskich z policjantami z komendy wojewódzkiej. Brakuje mu ludzi, więc do drużyny dołącza Wojtek (Jakub Wesołowski), a ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) zostaje trenerem. Niebawem funkcjonariusze pojawiają się na murawie. Gra jest bardzo ostra, a sędzia Falkowski bardzo stronniczy.

Gdy kończy się pierwsza połowa policjanci i ksiądz Mateusz wpadają do szatni zażyć chwili spokoju. Tu znajdują ciało Falkowskiego i Nocula (Michał Piela), który pochyla się nad zwłokami nieprzychylnego mu sędziego. W zaistniałej sytuacji Możejko (Piotr Polk) nie ma wyboru - aresztuje przyjaciela. Sekcja wykazuje, że denat został otruty, a bilingi potwierdzają jego częste rozmowy z krawcem Bączkiem. Pluskwa udaje się po swoją marynarkę. W zakładzie krawieckim Bączka widzi zdenerwowanego właściciela. Okazuje się, że mężczyzna stracił sporo pieniędzy, źle obstawiając w zakładach bukmacherskich. Niebawem na jaw wychodzi, ze żona zmarłego ubezpieczyła męża na dość pokaźną kwotę.

Najnowsze