Ojciec Mateusz 20 online odcinek 253 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

2018-09-13 14:32 oprac. emagu
Ojciec Mateusz
Autor: ATM Grupa Ojciec Mateusz

"Ojciec Mateusz" online 20 sezon odcinek 253 za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" odcinek 253 "Ufo" w TVP1 w czwartek, 13.09.2018, o godz. 20.30. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 253 na vod.tvp.pl jest bezpłatny. "Ojciec Mateusz" 253 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" odcinek 253 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"Ojciec Mateusz" 20 sezon odcinek 253 - streszczenie, co się wydarzy?

W Sandomierzu i jego okolicach dochodzi do serii kradzieży. Osoby poszkodowane, m.in. prowadzący gospodarstwo Turkawski (Tomasz Gasparski) czy pani Florczakowa (Maria Maj), mówią o dziwnych światłach i wizycie kosmitów. Justyna (Tamara Arciuch) zamierza przygotować reportaż, by ostrzec ludzi przed złodziejami przebranymi za obcych. Tymczasem również Natalii na bazarze giną portfel i telefon.

Gdy razem z księdzem Mateuszem zgłasza to na komisariacie, Możejko postanawia przeprowadzić prowokację. Wraz z Noculem idą na targowisko przebrani za kobiety. Udaje im się schwytać złodzieja, niejakiego Pajaca (Juliusz Chrząstowski). Mężczyzna jednak przyznaje się tylko do części kradzieży i zarzeka się, że nie wie nic o UFO. Wkrótce okazuje się, że kolejnego gospodarza odwiedzili kosmici. P

onieważ mężczyzna dotkliwie pobił jednego z przebierańców, policjanci szukają przestępcy w szpitalu. W tym czasie ksiądz Mateusz wpada na inny trop, związany z pobytem w mieście dwóch studentów geodezji, Leszka (Krzysztof Rogucki) i Kamila (Jędrzej Bigosiński).

Najnowsze