Ojciec Mateusz 20 online odcinek 252 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

2018-09-06 16:45 oprac. emagu
ARTUR ŻMIJEWSKI - OJCIEC MATEUSZ
Autor: materiały prasowe ARTUR ŻMIJEWSKI - "OJCIEC MATEUSZ"

"Ojciec Mateusz" online 20 sezon odcinek 252 za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" odcinek 252 "Vistula Beach" w TVP1 w czwartek, 6.09.2018, o godz. 20.30. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 252 na vod.tvp.pl jest bezpłatny. "Ojciec Mateusz" 252 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" odcinek 252 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"Ojciec Mateusz" 20 sezon odcinek 252 - streszczenie, co się wydarzy?

Na posterunek policji przychodzi Marian Walicki (Michał Tokaj). Mężczyzna twierdzi, że został okradziony w miejscowej dyskotece "Vistula Beach". Zginęło mu tam piętnaście tysięcy złotych, które otrzymał od Henryka Loski (Mirosław Zdrojewicz), ojca swojej partnerki Marioli (Klaudia Halejcio).

Właściciel lokalu, Pawlicki (Zbigniew Suszyński), tłumaczy jednak w rozmowie z Noculem i Dziubakiem, że Walicki wydał wszystkie pieniądze na drogie alkohole. Gdy policjanci decydują się spytać o to poszkodowanego, dowiadują się, że został on ciężko pobity i trafił do szpitala.

W tej sytuacji Gibalski (Rafał Cieszyński) i Marczak  (Artur Pontek) przygotowują prowokację. Idą do lokalu, udając bogatych klientów. W pewnym momencie po wypiciu drinka pierwszy z policjantów traci przytomność. Okazuje się, że ktoś w dyskotece dodaje do napojów substancję odurzającą. Policja chce przesłuchać właściciela lokalu, ale dostaje informację, że Pawlicki został brutalnie zamordowany.

Najnowsze