Ojciec Mateusz 19 online ostatni odcinek 251 na vod.tvp.pl w internecie za darmo po emisji w TVP1

2018-05-31 9:30 oprac. Ag

"Ojciec Mateusz" online 19 sezon odcinek 251 ostatni za darmo dostępny w internecie. "Ojciec Mateusz" ostatni odcinek 251 "Jaki ojciec" w TVP1 w czwartek, 31.05.2018, o godz. 20.30. Przed premierą w telewizji serialu "Ojciec Mateusz" odcinek 251 na vod.tvp.pl jest bezpłatny. "Ojciec Mateusz" 251 odcinek online za darmo w internecie - oto link:

Zobacz: "OJCIEC MATEUSZ" odcinek 251 ONLINE dostępny w internecie na VOD.TVP.pl >>>

"Ojciec Mateusz" 19 sezon odcinek 251 - streszczenie, co się wydarzy?

Ksiądz Mateusz (Artur Żmijewski) i Możejko (Piotr Polk) biorą udział w przyjęciu urodzinowym doktora Aleksandra Korzeckiego (Marek Lewandowski). Są świadkami awantury między synem jubilata, znanym rockmanem Robertem (Marek Kaliszuk), a Ulą Pietrzyk (Edyta Herbuś), jego dawną dziewczyną. W pewnym momencie jubilat dostaje zawału serca. Umiera w szpitalu.

Nazajutrz zostaje też znalezione ciało Roberta. Muzykowi zadano aż dwadzieścia ran kuchennym nożem. Po narzędziu zbrodni nie ma jednak śladu. Drugi z synów doktora, kustosz miejscowego muzeum Piotr Korzecki (Sławomir Grzymkowski), jest załamany stratą brata i ojca. Funkcjonariusze zatrzymują Ulę, ponieważ na miejscu zbrodni znaleziono telefon kobiety, a w łóżku ofiary jej włos.

Pietrzyk przyznaje się, że spędziła z Robertem noc. Sytuacja zmienia się, gdy Nocul i Dziubak znajdują narzędzie zbrodni w kontenerze przy lecznicy weterynaryjnej, w której pracuje Leszek Pietrzyk (Wojciech Brzeziński), mąż podejrzanej. Mężczyzna przyznaje się do winy, ale jego żona twierdzi, że to nie on jest sprawcą, i prosi o pomoc księdza Mateusza. Tymczasem babcia Lucyna (Aleksandra Górska) postanawia dorobić do emerytury. Poruszeni tym Natalia (Kinga Preis) i Mateusz chcą jej pomóc.

Najnowsze