Ojciec Mateusz 14 sezon. Koniec serialu?! Artur Żmijewski odchodzi do konkurencyjnej stacji

2015-08-15 12:19 emagu

14 sezon ''Ojca Mateusza'' trafi na antenę TVP już we wrześniu 2015. Czy to będzie ostatni sezon ''Ojca Mateusza''? Plotki głoszą, że konkurencyjna stacja zaprasza Artura Żmijewskiego do siebie. Aktor miałby zasiąść w programie ''Mam talent'' w fotelu jury obok Małgorzaty Foremniak. Czy Burscy z ''Na dobre i na złe'' spotkają się na planie talent show? I czy to oznacza koniec ''Ojca Mateusza''?!

"Ojciec Mateusz" 14 sezon nowe odcinki od czwartku, 3.09.2015, o godz. 20.25 w TVP1

Artur Żmijewski, czyli serialowy Ojciec Mateusz robi furorę wśród fanów serialu. Telewizja Polska przyznaje, że to najchętniej oglądana produkcja.

Zobacz: Ojciec Mateusz 14 sezon. Koniec Ojca Mateusza! Artur Żmijewski odstawił rower i zrzucił sutannę księdza

Ojciec Mateusz wiele razy miał dość swojej roli i chciał zrezygnować, ale stacja nigdy do tego nie dopuściła. Jesienią 2015 TVP wyemituje 14 sezon ''Ojca Mateusza'' i możliwe, że to już koniec. Dlaczego?

- TVN wymarzył sobie Żmijewskiego w jury Mam talent, gdzie zasiada też Małgorzata Foremniak. Widzowie pamiętają ich z "Na dobre i na złe" i taki duet zrobiłby na antenie furorę - potwierdza osoba z produkcji programu w rozmowie z ''Faktem''.

Przeczytaj: Ojciec Mateusz. Artur Żmijewski na dosyć roli księdza detektywa?

Czy to znaczy, że Artur Żmijewski przejdzie do konkurencyjnej stacji? "Ojciec Mateusz" to jeden z największych hitów TVP i nikt nie pozwoli Arturowi pracować jednocześnie dla ich największego konkurenta - wyjaśniła osoba z branży.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź nas na Facebooku!