Występ gwiazdy O mnie się nie martw! Tak wyglądała Joanna Kulig w Szansie na sukces - WIDEO

2018-06-20 16:15 Ag

Joanna Kulig serca fanów seriali podbiła jako Iga Małecka w "O mnie się nie martw", ale jej kariera zaczęła się od sceny muzycznej. W 1998 roku 16-letnia wówczas Joasia Kulig wzięła udział w programie "Szansa na sukces" gdzie zaśpiewała piosenkę "Między ciszą a ciszą" z repertuaru Grzegorza Turnaua. Wygrała odcinek, a w wielkim finale zajęła trzecie miejsce. Zobaczcie jak kiedyś wyglądała gwiazda "O mnie się nie marwt" i jak wtedy śpiewała.  

"O mnie się nie martw" 9 sezon nowe odcinki od września 2018 w TVP2

Zanim Joanna Kulig została Igą Małecką w "O mnie się nie martw" zagrała w tak głośnych filmach jak "Sponsoring" i nagrodzona Oscarem "Ida". Jednak to rola w serialu sprawiła, że widzowie ją pokochali. Przebojowa, pełna ciepła i dobroci Iga z "O mnie się nie martw" to jedno z ekranowym wcieleń wszechstronnie uzdolnionej aktorki.

Jako 16-letnia uczennica technikum Joanna Kulig wzięła udział w programie "Szansa na sukces". Tak świetnie zaśpiewała piosenkę "Między ciszą a ciszą", że wygrała odcinek, a w wielkim finale zajęła trzecie miejsce. W 2001 roku drugi raz wystąpiła w "Szansie na sukces". Tym razem wykonała utwór "Uciekali" z musicalu "Metro".

Już wtedy stało się jasne, że ten talent, głos i osobowość mogą się daleko zaprowadzić. Joanna Kulig nie śniła jednak jeszcze o tym, że będzie jedną z najsłynniejszych aktorek swojego pokolenia.

Najnowsze