Śmierć w O mnie się nie martw? Czy Paweł umrze w 9 sezonie? Co będzie z Pawłem po pobiciu?

2018-06-01 19:00 emagu

Czy Paweł (Marcin Korcz) umrze w "O mnie się nie martw"? Ostatnia scena 13 odcinka 8 sezonu "O mnie się nie martw" była dramatyczna. Paweł zginie po awanturze z Asią (Aleksandra Adamska)? Wieczór kawalerski Tomasza Podhalskiego (Kamil Dziuba) skończył się tragicznie dla jednego z prawników! Co się wydarzy w nowych odcinkach 9 sezonu "O mnie się nie martw"? Co się stanie z Pawłem?

"O mnie się nie martw" 8 sezon OSTATNI odcinek 13 - piątek 1.06.2018, godz. 20:45


W 13 odcinku "O mnie się nie martw"8 Marcin (Stefan Pawłowski), Jakub (Jakub Wesołowski) i Paweł będą bawić się na wieczorze kawalerskim Tomasza. Zabawę zepsuje im Asia, która niespodziewanie pojawi się na sali i wygarnie Pawłowi, co o nim myśli.

 

- Żałuję, że straciłam tyle czasu i że wchodziłam do rzeki, do której nie chciałam wchodzić. Żałuję, że nie chcesz mieć ze mną dzieci i że gonię za mgłą - powie Asia i odejdzie, a zdenerwowany Paweł wybiegnie z lokalu, żeby zapalić.

Za kolegą ruszy Marcin, a gdy Kaszuba wyjdzie z restauracji rzuci się na niego mąż Magdy Gadomskiej (Robert Koszucki). Dojdzie do bójki, a Paweł oczywiście stanie w obronie kolegi. Walka będzie wyrównana, do czasu aż mężczyzna nie uderzy rywala z główki. Paweł upadnie na ziemię i uderzy głową w krawężnik. Na ulicę wybiegnie też Asia, która widząc zalanego krwią ukochanego szybko pożałuje wypowiedzianych słów.

Czy Paweł umrze w nowym sezonie "O mnie się nie martw"9? O tym dowiemy się dopiero we wrześniu 2018, gdy ruszy jesienna ramówka TVP2...

Najnowsze