O mnie się nie martw. Joanna Kulig wróciła do pracy po porodzie. Zagra kogoś nowego!

2019-06-18 11:16 emagu
Joanna Kulig
Autor: WBF

Joanna Kulig dopiero została mamą, ale nie rezygnuje ze światowej kariery. Cztery miesiące po porodzie aktorka wraca do pracy, ale nie na plan serialu "O mnie się nie martw". To produkcja Netflixa, w której ma zagrać główną rolę! Poznajcie szczegóły.

Joanna Kulig wraca do pracy

Jaka była rozpacz widzów, gdy Iga (Joanna Kulig) umarła w "O mnie się nie martw"! Cały 11 sezon serialu Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) też nie mógł się pozbierać. Wszystko to przez prywatną rewolucję aktorki. Joanna Kulig została bowiem mamą! 

W lutym 2019 roku na świat przyszedł jej synek. Chłopiec najprawdopodobniej ma na imię Janek, ale sławna mama nie potwierdziła tego, co powiedział jej brat. 

"To chłopiec. Najprawdopodobniej będzie miał na imię Janek. Odbiera mi głos ze wzruszenia. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi" –wyznał niedługo po porodzie siostry Piotr Kulig.

Tymczasem aktorka już wraca do gry i to dosłownie! Ruszają bowiem prace na planie najnowszej produkcji Netflixa. "The Eddy" to historia uzdolnionej piosenkarki Mai, która zmaga się z alkoholizmem - ta rola będzie należała właśnie do naszej zdolnej Joanny Kulig! 

Najnowsze