O mnie się nie martw 9 sezon. Sylwia będzie potrzebowała pomocy przyjaciół! Co z Pawłem?

2018-07-13 15:00 Ag

Czy w 9 sezonie "O mnie się nie martw" Sylwia Małecka (Aleksandra Adamska) i Paweł Radecki (Marcin Korcz) będą w końcu razem? Takiego scenariusza domaga się wielu widzów, ale także sama Ola Adamska, która przyznała, że jej bohaterka idealnie pasuje do Pawła. W nowych odcinkach "O mnie się nie martw" Sylwię czekają jednak trudne chwile i kłopoty, z którymi nie poradzi sobie sama.

"O mnie się nie martw" 9 sezon nowe odcinki od września 2018 w TVP2

Po tragicznym finale "O mnie się nie martw" i scenie, gdy Paweł Radecki uderza w chodnik głową, a po chwili leje się krew fani serialu zastanawiają się co wydarzy się w 9 sezonie. Zwłaszcza w wątku Pawła i Sylwii, których ewidentnie ciągnie do siebie, ale jakoś nie mogą się zejść.

Rąbka tajemnicy uchyliła Aleksandra Adamska, która na swoim Instagramie postanowiła odpowiedzieć na pytania internautów o nowe odcinki "O mnie się nie martw". - Co będzie dalej z Sylwią? Pozostanie taka jaka jest, ale rozwinie się. Będzie potrzebowała pomocy przyjaciół i bliskich. Będzie sobie radziła, ale czasami nie. Będzie super! - powiedziała aktorka.

Przy okazji opowiedziała o relacjach za kulisami "O mnie się nie martw", które łączą ją z przystojnymi prawnikami. Ma to szczęście, że otaczają naprawdę świetni faceci. - Uwielbiam grać i spędzać czas ze Stefanem Pawłowskim i Marcinem Korczem. Zawsze mamy śmiechy i jest super. I prywatnie i zawodowo - dodała.

A ponieważ Aleksandra Adamska należy do tych kobiet, które dość głośno wyrażają radość, to zdarza się, że na planie "O mnie się nie martw" muszą robić sobie dłuższe przerwy, bo tak się chichrają. - Czy jest ktoś, kto nie uważa, że Sylwia pasuje do Pawła niech pierwszy rzuci kamień! Sylwia Małecka i Paweł Radecki będą mieli wspólne sceny, będzie się działo, będzie zabawnie - zdradziła.

Najnowsze