O mnie się nie martw 9 sezon odc. 1 - opis, streszczenie: Paweł spędza ranek z dziewczyną poznaną poprzedniego wieczoru

2018-09-14 10:11 sz
O mnie się nie martw 9 sezon odc. 1. Paweł Radecki (Marcin Korcz)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 9 sezon odc. 1. Paweł Radecki (Marcin Korcz)

"O mnie się nie martw" 9 sezon odcinek 1 w TVP2 w piątek, 14.09.2018, o godz. 20.45. "O mnie się nie martw" 9 sezon odcinek 1 -  streszczenie: Paweł spędza ranek z dziewczyną poznaną poprzedniego wieczoru. Znajomość kończy jednak w mało elegancki sposób. Wkrótce spotyka nieznajomą na rozprawie sądowej. Krzysiek wraca z Niemiec jako szczęśliwy spadkobierca staruszki, której towarzyszył przez ostatnie pół roku.

Właścicielka nowej siedziby kancelarii Zarzycki&Kaszuba, dziennikarka Monika Kuczyńska, przeprowadza z Igą wywiad na temat działalności jej fundacji. Po drodze kobiety są świadkami bijatyki. Monika czynnie angażuje się w sytuację, przez co później potrzebuje pomocy prawnej Marcina.

Paweł spędza ranek z dziewczyną poznaną poprzedniego wieczoru. Znajomość kończy jednak w mało elegancki sposób. Wkrótce spotyka nieznajomą na rozprawie sądowej. Krzysiek wraca z Niemiec jako szczęśliwy spadkobierca staruszki, której towarzyszył przez ostatnie pół roku. Małecki planuje założyć własny biznes. Tymczasem na Żelaznej pojawia się jeszcze jeden pretendent do spadku.

Najnowsze