O mnie się nie martw 9 sezon. Kiedy nowe odcinki w TVP2?

2018-06-01 18:55 Ag

Serial "O mnie się nie martw" będzie miał ciąg dalszy! To już pewne, że będzie 9 sezon "O mnie się nie martw". Kiedy nowe odcinki pojawią się na antenie TVP2? Jak potoczą się losy bohaterów "O mnie się nie martw", a zwłaszcza Pawła Radeckiego (Marcin Korcz), który został ciężko ranny w głowę podczas bójki na wieczorze kawalerskim? Czy Paweł przeżyje? A może Radecki zostanie uśmiercony w 9 serii "O mnie się nie martw"?

"O mnie się nie marwt" 9 sezon nowe odcinki od września 2018 w TVP2

Ostatnia scena 13 odcinka "O mnie się nie martw" 8 pozostawi widzów w niepewności. Ciężko ranny w głowę Paweł Radecki będzie leżał nieprzytomny na chodniku. Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski) podbiegnie do przyjaciela i z przerażeniem zobaczy krew... I wtedy pojawi się napis "ciąg dalszy nastąpi".

To oznacza, że dopiero w 9 sezonie "O mnie się nie martw" dowiemy się czy Paweł przeżyje, czy też zobaczymy śmierć Pawła. Jak zwykle w takich sytuacjach niezawodni są aktorzy z serialu, którzy na swoich profilach na Instagramie czy Facebooku zdradzają co wydarzy się dalej.

Marcin Korcz już jakiś czas temu napisał na Instagramie, że będzie 9 seria "O mnie się nie martw" i on na pewno pojawi się w nowych odcinkach. Czyli ranny Radecki nie umrze! Reszty wydarzeń możemy się tylko domyślać. Po kłótni z Asią (Aleksadra Domańska) ich związek zawiśnie na włosku.

Ale przecież między nimi źle się dzieje od dawna. Paweł jest zakochany w Sylwii Małeckiej (Aleksandra Adamska), tylko nie jest w stanie się sam do tego przyznać. Niewykluczone, że gdy Paweł otrze się o śmierć wreszcie zdobędzie się na odwagę, by głośno przyznać się do swoich uczuć.

Nowe odcinki 9 sezonu "O mnie się nie martw" pojawią się w jesiennej ramówce TVP2. Emisja zaplanowana jest na wrzesień 2018.

Najnowsze