O mnie się nie martw 12 sezon, odcinek 4 - opis, streszczenie: Sylwia dowiaduje się prawdy o znajomości Pawła i Olgi

2020-03-23 21:27 oprac. sz.
O mnie się nie martw 12 sezon odc. 4. Sylwia (Aleksandra Adamska), Paweł (Marcin Korcz), Zosia (Alicja Gawrońska/ Zoja Dawicka)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 12 sezon odc. 4. Sylwia (Aleksandra Adamska), Paweł (Marcin Korcz), Zosia (Alicja Gawrońska/ Zoja Dawicka)

"O mnie się nie martw" 12 sezonu, odcinek 4 (odc. 147) w TVP2 w poniedziałek, 23.03.2020, o godz. 21.40. "O mnie się nie martw" 12 sezon, odcinek 4 - streszczenie: Artur w drodze na spotkanie z Sylwią znów wpada na Olgę. Wyraźnie coś go niepokoi. Od problemów ucieka w aktywność fizyczną. Na siłowni prowokuje bójkę z Pawłem. Marcin boryka się z problemami, których przysparzają mu dorastające córki.

Marta w nocy potyka się w mieszkaniu. Jest potłuczona, co przelewa czarę goryczy. Irenka naradza się z Markiem i Marcinem, próbując jej pomóc.  Oliwka próbuje przyjrzeć się bliżej Karolinie. Helenka natomiast znalazła już w nowej partnerce ojca sojuszniczkę i teraz ostro mu się sprzeciwia. Kaszuba szuka pomocy u psychoterapeutki. W kancelarii zjawia się kobieta, która jest udręczona opieką nad nieodpowiedzialnym bratem. Artur okazuje zaskakujące zrozumienie dla jej kłopotów. Musi również bronić Irenki przed agresywnym klientem. Maria zastanawia się nad tym, co chciała jej powiedzieć Teresa. Marek uświadamia jej, że prawda może być bardzo bolesna.

Najnowsze