O mnie się nie martw 12 sezon, odcinek 2 - opis, streszczenie: Paweł i Sylwia próbują się odnaleźć w roli młodych rodziców

2020-03-09 8:12 oprac. sz.
O mnie się nie martw 12 sezon odc. 2. Sylwia (Aleksandra Adamska), jej córka Zosia (Zoja Dawicka), Zbyszek (Feliks Probola)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 12 sezon odc. 2. Sylwia (Aleksandra Adamska), jej córka Zosia (Zoja Dawicka), Zbyszek (Feliks Probola)

"O mnie się nie martw" 12 sezonu, odcinek 2 (odc. 145) w TVP2 w poniedziałek, 9.03.2020, o godz. 21.40. "O mnie się nie martw" 12 sezon, odcinek 2 - streszczenie: Paweł i Sylwia usiłują się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Idzie im tak, jak wszystkim zdezorientowanym młodym rodzicom, którzy wszystko wiedzieli w teorii, ale praktyka na dzień dobry ich przerosła. Niespodziewanie Sylwii i Pawłowi rad udziela Artur Szulc, nowy adwokat. Marcin parkuje w niedozwolonym miejscu, co wiąże się z konsekwencjami.

W dodatku w przedszkolu znika kurtka Zbyszka. W tej sytuacji Kaszuba musi przywieźć chłopca do pracy. W kancelarii pojawia się Teresa. Twierdzi ona, że została oszukana przez kamieniarza, a w dodatku pobita przez ratownika. Pomocy prawnej szuka także sprawca napaści. Konieczna okazuje się interwencja Marka. Klientka przy okazji poznaje Marię Barską.

Najnowsze