O mnie się nie martw 11 sezon, OSTATNI odcinek 13 - opis, streszczenie: Sylwia urodzi dziecko przed terminem?!

2019-12-09 14:53 oprac. sz.
O mnie się nie martw 11 sezon, odc. 4. Paweł (Marcin Korcz) i Sylwia (Aleksandra Adamska) będą mieć dziecko
Autor: TVP VOD O mnie się nie martw 11 sezon, odc. 4. Paweł (Marcin Korcz) i Sylwia (Aleksandra Adamska) będą mieć dziecko

"O mnie się nie martw" finał 11 sezonu, ostatni odcinek 13 (odc. 143) w TVP2 w poniedziałek, 16.12.2019, o godz. 21.40. "O mnie się nie martw" 11 sezon, finałowy odcinek 13 - streszczenie: Do Pawła dzwoni Olga, jego dawna znajoma, która znalazła się w trudnej sytuacji i potrzebuje wsparcia.Ona sama natomiast nieoczekiwanie udziela fachowej pomocy Sylwii, która źle się poczuła. Wszyscy boją się, czy przyszła mama nie zacznie rodzić przed terminem.

Marcin jest w stałym kontakcie z matką Julka. Jej były mąż obwinia Oliwkę o spowodowanie wypadku, wskutek którego jego syn złamał rękę. Zamierza pozwać Kaszubę do sądu. Także nastolatek ujawnia swoje drugie okrutne oblicze. Zachęcany przez kolegów publicznie upokarza Oliwkę, dając dziewczynie bolesną nauczkę. Karolina spotyka Djamala. Niechcący uświadamia mu, jak powinien się teraz zachować wobec Aśki. Nie podoba się to Marcinowi, który dostrzega, że młoda prawniczka chce w ten sposób pozbyć się rywalki. Marta uświadamia Krzyśkowi, że chce urodzić dziecko i muszą liczyć się z czekającą ich trudną diagnostyką. Kobieta uzależnia od tego przetrwanie ich małżeństwa. Jej mąż jest tym kompletnie zaskoczony.