O mnie się nie martw 11 sezon odcinek 8 - opis, streszczenie: Aśka ostro reaguje, gdy Djamal sugeruje, że z Marcinem łączy ją coś więcej niż przyjaźń

2019-10-28 14:18 oprac. sz.
O mnie się nie martw 11, odc. 1. Marcin (Stefan Pawłowski), Aśka (Aleksandra Domańska)
Autor: TVP O mnie się nie martw 11, odc. 1. Marcin (Stefan Pawłowski), Aśka (Aleksandra Domańska)

"O mnie się nie martw" 11 sezon odcinek 8 (odc. 138) w TVP2 w poniedziałek, 4.11.2019, o godz. 21.40. "O mnie się nie martw" 11 sezon odcinek 8 - streszczenie: Aśka reaguje ostro, gdy Djamal sugeruje, że z Marcinem łączy ją coś więcej niż przyjaźń. Potem prawniczka próbuje załagodzić sytuację. W efekcie jej narzeczony, doświadczony lekarz, ma szansę zaimponować Marcinowi i Tomkowi swoim opanowaniem i profesjonalizmem.

Robert nie rozumie, dlaczego wszyscy mieszkańcy Żelaznej są tak zestresowani. Marta tłumaczy mu, że mają swoje problemy, a do tego Krzysiek stanowczo odmawia pójścia na umówioną wizytę do lekarza. Niezrażony Robert próbuje namówić przyjaciół na wycieczkę pod Warszawę. Chce pokazać im swoją nową inwestycję, w którą włożył wszystkie oszczędności. Prosi też Marcina o pomoc prawną. Karolina znów trafia na klienta, który ukrywa przed nią ważne informacje. Ponownie też sprawą zajmuje się Tomek. Tym razem jednak mecenas Podhalski odnosi się do niej zupełnie inaczej i zaprasza ją na kawę. Aśka reaguje ostro, gdy Djamal sugeruje, że z Marcinem łączy ją coś więcej niż przyjaźń. Potem prawniczka próbuje załagodzić sytuację. W efekcie jej narzeczony, doświadczony lekarz, ma szansę zaimponować Marcinowi i Tomkowi swoim opanowaniem i profesjonalizmem. Ich wspólna akcja sprawia jednak, że Podhalski nie dociera na umówione spotkanie z Karoliną.

Najnowsze