O mnie się nie martw 11 sezon odcinek 5 - opis, streszczenie: Marcin uświadamia sobie, jak małżeństwo z Igą zmieniło jego życie

2019-10-14 13:32 oprac. sz.
O mnie się nie martw 11, odc. 2. Marcin (Stefan Pawłowski)
Autor: TVP VOD O mnie się nie martw 11, odc. 2. Marcin (Stefan Pawłowski)

"O mnie się nie martw" 11 sezon odcinek 5 (odc. 135) w TVP2 w poniedziałek, 14.10.2019, o godz. 21.40. "O mnie się nie martw" 11 sezon odcinek 5 - streszczenie: Marcin idzie na konsultacje do psychoterapeutki Pawła i Sylwii. Uświadamia sobie, jak małżeństwo z Igą zmieniło jego życie. Tymczasem na jego pomoc liczą trzy osoby.

Marcin idzie na konsultacje do psychoterapeutki Pawła i Sylwii. Uświadamia sobie, jak małżeństwo z Igą zmieniło jego życie. Tymczasem na jego pomoc liczą trzy osoby. Kostek potrzebuje porady w kwestii swoich skomplikowanych relacji z kobietami. Karolina ma problem z klientem, który nie mówi jej całej prawdy. Do tego pełnomocnikiem drugiej strony jest Tomek, który nie ceni wysoko umiejętności mecenas Giżyńskiej. Także Marek szuka syna, by skonsultować z nim ważną sprawę. Danka postanawia popracować nad sobą. Prosi o pomoc wnuczki, Helenkę i Oliwię. Najcenniejszą radę ma jednak dla niej Witek. Uświadamia Dance, że powinna porzucić marzenia o wyjeździe do Ameryki i wrócić do swojego mieszkania. Niebawem okazuje się, że może to być niemożliwe.

Najnowsze