O mnie się nie martw 11 sezon odcinek 3 - opis, streszczenie: Grażyna próbuje kontrolować ciążę Sylwii i przyszłość jej dziecka

2019-09-30 9:02 oprac. sz.
O mnie się nie martw 11 sezon, odc. 3. Grażyna (Joanna Kurowska), Sylwia (Aleksandra Adamska)
Autor: TVP VOD O mnie się nie martw 11 sezon, odc. 3. Grażyna (Joanna Kurowska), Sylwia (Aleksandra Adamska)

"O mnie się nie martw" 11 sezon ostatni odcinek 3 (odc. 133) w TVP2 w poniedziałek, 30.09.2019, o godz. 21.40. "O mnie się nie martw" 11 sezon odcinek 3 - streszczenie: Grażyna próbuje kontrolować ciążę Sylwii i przyszłość jej dziecka. Nieplanowana wizyta u samotnej klientki stawia Pawła w krępującej sytuacji.

Obrażona Danka uprzykrza życie Krzyśkowi. Martę złości fakt, że mąż nie potrafi w dojrzały sposób rozwiązać problemu, jednak on nie chce wdawać się w dyskusje. Grażyna próbuje kontrolować ciążę Sylwii i przyszłość jej dziecka. Nieplanowana wizyta u samotnej klientki stawia Pawła w krępującej sytuacji. Pomysły Kostka stają się utrapieniem Marcina, niebawem jednak znacznie bardziej zaskakuje go Helenka. Dodatkowym ciosem okazuje się fakt, że dziewczynka, która znalazła się w opałach, dzwoni do Filipa. Marcin dowiaduje się o tym od Aśki, przez co Helenka zyskuje kolejny powód, by nie tolerować Zarzyckiej.

Najnowsze