O mnie się nie martw 10 sezon odc. 5 - opis, streszczenie: Starcie Marcina z nauczycielką Oliwki

2019-03-29 10:38 oprac. Ag
O mnie się nie martw 10 sezon odc. 5. Marcin (Stefan Pawłowski), Oliwka (Oliwia Dąbrowska)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 10 sezon odc. 5. Marcin (Stefan Pawłowski), Oliwka (Oliwia Dąbrowska)

"O mnie się nie martw" 10 sezon odcinek 5 (odc. 122) w TVP2 w piątek, 29.03.2019, o godz. 20.45. "O mnie się nie martw" 10 sezon odcinek 5 - streszczenie: Sylwia w asyście Kostka staje jako pełnomocnik w sądzie rodzinnym, gdzie walczy o zezwolenie na małżeństwo nieletniej dziewczyny, która spodziewa się dziecka. Prawniczka zgodziła się przyjąć sprawę ze względu na swoją matkę.

Nastolatka jest córką chrzestną Grażyny, a jej opiekunka próbuje nie dopuścić do małżeństwa z zupełnie irracjonalnych powodów. Sprawa Kaśki, w której Marcin podjął interwencję, przyjmuje nieoczekiwany obrót.

Młody Kaszuba zmuszony jest wdać się w bójkę. Także Oliwka bojowo wkracza w cudze problemy. Co za tym idzie, nowa wychowawczyni dziewczynki, Anka, mało przyjaźnie wita ojczyma. Mężczyzna też nie jest jej przychylny, ma zastrzeżenia do jej rozpoznania sytuacji w szkole, a nawet do jakości jej przygotowania pedagogicznego.

Krzysiek denerwuje się na wieść o tym, że Sylwia uczęszcza na psychoterapię. Do niej zaczyna natomiast docierać, że Paweł może mieć rację. Tymczasem Radecki zaczyna podejrzewać, że ostentacyjnie prawdomówna Maria żyje w kłamstwie. Ona z rozbawieniem słucha nieustannych dyskusji Kostka i Karoliny na temat mentorów.

Najnowsze