O mnie się nie martw 10 sezon odc. 4 - opis, streszczenie: Stażysta Konstanty Kostek asystuje Sylwii w nietypowej sprawie rozwodowej

2019-03-21 22:01 oprac. Ag
O mnie się nie martw 10 sezon odc. 4. Sylwia (Aleksandra Adamska), Paweł (Marcin Korcz), stażysta Konstanty (Mateusz Bieryt)
Autor: TVP O mnie się nie martw 10 sezon odc. 4. Sylwia (Aleksandra Adamska), Paweł (Marcin Korcz), stażysta Konstanty (Mateusz Bieryt)

"O mnie się nie martw" 10 sezon odcinek 4 (odc. 121) w TVP2 w piątek, 22.03.2019, o godz. 20.45. "O mnie się nie martw" 10 sezon odcinek 4 - streszczenie: Nieproszony gość irytuje Marcina, ale mecenas stara się tego nie okazywać, po prostu unikając z nim kontaktu. Krzysiek i Marta postanawiają wkroczyć do akcji, dzięki czemu nieoczekiwanie zyskują cały dzień tylko dla siebie.

Kostek asystuje Sylwii w nietypowej sprawie rozwodowej i z właściwym sobie brakiem rozwagi próbuje skrócić służbowy dystans, narażając się na ostrą reprymendę Pawła. Tymczasem Karolina i Maria asystują Marcinowi, do którego zgłasza się Kaśka, irlandzka przyjaciółka Krzyśka. Sprawa, z którą przychodzi zmusza Marcina do natychmiastowej interwencji, a obie stażystki umacniają się w swojej niechęci do szefa.


Marcin kolejny raz frontalnie atakuje osobę, która próbuje mu pomóc, ale tym razem, dzięki wsparciu Krzyśka i Marty zostaje zmuszony do tego, by wreszcie spojrzeć prawdzie w oczy i skonfrontować się ze swoimi zamrożonymi emocjami. Nieoczekiwanie dochodzi do tego w salonie kosmetycznym Iwonki, do którego trafia również zakochany Andreas, gotowy na wszystko, by zainteresować sobą atrakcyjną wdowę.

Najnowsze