O mnie się nie martw 10 sezon odc. 3 - opis, streszczenie: Ważny dzień w życiu syna Igi i Marcina

2019-03-15 1:01 oprac. Ag
O mnie się nie martw 10 sezon odc. 3. Marcin (Stefan Pawłowski), Zbyszek (Feliks Probola), Krzysiek (Paweł Domagała)
Autor: TVP O mnie się nie martw 10 sezon odc. 3. Marcin (Stefan Pawłowski), Zbyszek (Feliks Probola), Krzysiek (Paweł Domagała)

"O mnie się nie martw" 10 sezon odcinek 3 w TVP2 w piątek, 15.03.2019, o godz. 20.45. "O mnie się nie martw" 10 sezon odcinek 3 - streszczenie: Krzysiek gryzie się niespodziewanym finałem awantury z Marcinem. Martwi się tym również Marek, a Krzysiek jest mu szczerze wdzięczny za stałe, spokojne i pewne wsparcie. Uważa jednak, że należałoby wezwać nadzwyczajne posiłki.

Napięta sytuacja sprawia, że wszyscy zapominają, że to właśnie tego dnia Zbyszek po raz pierwszy idzie na cały dzień do przedszkola. Na szczęście, starsze siostry w porę stają na wysokości zadania. Marcina kompletnie zaskakuje nieoczekiwana wizyta zaaranżowana przez bliskich.

Paweł czuje się zmuszony - na oczach całej kancelarii - przywołać do porządku Karolinę, która nie umie trzymać na wodzy swoich emocji wobec klientów. Kostek cieszy się, że Sylwia jako mentorka jest taka niewymagająca, ale jego szczere stwierdzenie tego faktu wcale jej nie cieszy.

Niewinna rozmowa o wpływie Karoliny na decyzję Pawła w prowadzonej przez niego sprawie karnej, doprowadza do ostrego spięcia między narzeczonymi. Sylwia ostro atakuje Pawła, który już się domyślił, dlaczego jego dziewczyna bez powodu dąży do spięcia. Niestety, Sylwia nie jest jeszcze gotowa na to, by przyjąć tę prawdę do wiadomości.

Najnowsze