O mnie się nie martw 10 sezon odc. 2 - opis, streszczenie: Marek, Paweł i Sylwia próbują uświadomić Marcinowi, że potrzebuje pomocy

2019-03-04 14:26 oprac. sz
O mnie sie nie martw - nowa czołówka
Autor: vod.tvp.pl O mnie sie nie martw - nowa czołówka

"O mnie się nie martw" 10 sezon odcinek 2 w TVP2 w piątek, 8.03.2019, o godz. 20.45. "O mnie się nie martw" 10 sezon odcinek 2 - streszczenie: Marek, Paweł i Sylwia próbują uświadomić Marcinowi, że potrzebuje pomocy. Młody Kaszuba jednak sam chce uporać się ze swoją sytuacją. Jego agresywne zachowanie sprawia, że sytuacja wymyka się spod kontroli.

Marek, Paweł i Sylwia próbują uświadomić Marcinowi, że potrzebuje pomocy. Młody Kaszuba jednak sam chce uporać się ze swoją sytuacją. Jego agresywne zachowanie sprawia, że sytuacja wymyka się spod kontroli. Na oczach Marty dochodzi do dramatycznego spięcia między nim a Sylwią i Krzyśkiem. Małecka odreagowuje konflikt z Marcinem na psychoterapii przedmałżeńskiej, na którą uczęszcza razem z Pawłem. Tymczasem Radecki zostaje wystawiony przez klienta, co bardzo przeżywa. Karolina i Kostek są pod coraz większym urokiem swoich mentorów. Maria natomiast narzeka na współpracę z Markiem.

Najnowsze