O mnie się nie martw 10 sezon odc. 12 - opis, streszczenie: Anka powie Marcinowi co czuje

2019-05-24 11:10 oprac. Ag
O mnie się nie martw 10 sezon odc. 12. Anka Sadowska (Dominika Pasternak), nauczycielka Oliwki
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 10 sezon odc. 12. Anka Sadowska (Dominika Pasternak), nauczycielka Oliwki

"O mnie się nie martw" 10 sezon odcinek 12 (odc. 129) w TVP2 w piątek, 24.05.2019, o godz. 20.45. "O mnie się nie martw" 10 sezon odcinek 12 - streszczenie: Marek stanowczo odmawia przyjęcia sprawy Roksany Margos, znanej vlogerki modowej i piosenkarki, którą znieważył kierowca autobusu. Nieświadoma sytuacji Maria angażuje się w sprawę.

Tymczasem do Krzyśka dzwoni dawny kolega z prośbą o pomoc w trudnej życiowej sytuacji. Doprowadza to do poważnej konfrontacji między Marią a Marcinem.

Marcin i Anka są świadkami w sprawie przeciwko ojcu Piotrka. Anka jest bardzo przejęta swoją rolą, ale po wyjściu z sądu okazuje się, że los przygotował jej tego dnia dużo mocniejsze wrażenia. Marcin staje się świadkiem, a zarazem sprawcą gwałtownego zwrotu w życiu nauczycielki.

Trójka młodych adwokatów próbuje odnaleźć się w nowej, skrajnie skomplikowanej emocjonalnie sytuacji, a Krzysiek - przy pomocy terapeutki - konfrontuje się ze swoimi problemami z matką. Robi to jednak tylko połowicznie, bo problemy dawnego kumpla okażą się mimo wszystko ważniejsze. Dopiero wieczorem Krzysiek dowiaduje się od urażonej Marty, że zajmuje się wszystkim dookoła, tylko nie własną żoną. Kostek uświadamia mu, do czego to może doprowadzić.

Marcin spotyka się z Anką, która wyznaje mu swoje uczucia. Niespodziewanie pojawia się mąż nauczycielki.

Najnowsze