O mnie się nie martw 10 sezon odc. 11 - opis, streszczenie: Stażystka Maria zalicza wpadkę przy Marku

2019-05-17 16:43 oprac. Ag
O mnie się nie martw 10 odc. 11. Maria Barska (Anna Maria Jarosik), Karolina Giżyńska (Karolina Bacia)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 10 odc. 11. Maria Barska (Anna Maria Jarosik), Karolina Giżyńska (Karolina Bacia)

"O mnie się nie martw" 10 sezon odcinek 11 (odc. 128) w TVP2 w piątek, 17.05.2019, o godz. 20.45. "O mnie się nie martw" 10 sezon odcinek 11 - streszczenie: Kostek, który dowiedział się już od Karoliny, kim jest tajemnicza Daisy, wynajmuje mieszkanie na Żelaznej. Krzysiek i Irenka okazują mu wsparcie przy rozwiązywaniu bieżących problemów. To sprawia, że mężczyzna od razu czuje się jak w domu. Maria przytłoczona osobistymi problemami nie podchodzi należycie do obowiązków. Ujawnia się to podczas sprawy o odszkodowanie za wypadek przy pracy, w której na szczęście nadzoruje ją Marek.

Tymczasem w kancelarii zjawia się kobieta, która rozpuszczała plotki o klątwie w podwarszawskiej miejscowości. Twierdzi, że śledztwo Kaszuby i Marty sprawiło, że jest krytykowana przez dawnych sąsiadów. Przejęta Marta postanawia postąpić tak, jak jej zdaniem postąpiłaby Iga.

W tajemnicy przed Marcinem jedzie za kobietą, by ją pocieszyć. Tymczasem staje się świadkiem rozmowy, która stawia w zupełnie nowym świetle wydarzenia w podwarszawskiej miejscowości. Kiedy informuje o tym Marka, ten na prośbę Agaty oddaje sprawę w ręce policji.

Najnowsze