O mnie się nie martw 10 sezon odc. 10 - opis, streszczenie: Śledztwo Marty i Marka Kaszuby

2019-05-10 8:27 oprac. Ag
O mnie się nie martw 10 sezon odc. 10. Marta (Katarzyna Ankudowicz), Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk)
Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 10 sezon odc. 10. Marta (Katarzyna Ankudowicz), Marek Kaszuba (Krzysztof Stelmaszyk)

"O mnie się nie martw" 10 sezon odcinek 10 (odc. 127) w TVP2 w piątek, 10.05.2019, o godz. 20.45. "O mnie się nie martw" 10 sezon odcinek 10 - streszczenie: Karolina odcina się od problemów Kostka, a Patryk ze zdumieniem dowiaduje się, że ma poważnego rywala. W jeszcze większe zdumienie wprawia go wiadomość, że jego koczowanie na kanapie u Sylwii i Pawła nie poprawia ich wzajemnych stosunków.

Z kolei Sylwia i Paweł w końcu dowiadują się, że ich młodzi podopieczni od początku byli parą, a teraz się rozstali. O ile związek nie przeszkadzał im w pracy, to rozstanie praktycznie ją uniemożliwia. Sytuacji nie poprawia nagłe pojawienie się w kancelarii matki Kostka. Kobieta jest na skraju załamania nerwowego, a w trudnych chwilach wspiera ją Maria.

Na prośbę Anki Marcin reprezentuje w sprawie odszkodowawczej rodziców dziewczynki, która wybiegła za piłką wprost pod nadjeżdżający samochód, powodując tym poważne uszkodzenie pojazdu. Kierowca samochodu jest przekonany o swojej racji, ale przebieg sprawy mocno go zaskakuje. Anka nie kryje już swojej fascynacji Marcinem.

Tymczasem Marta i mocno zdumiony własnym zaangażowaniem Marek prowadzą umiarkowanie dyskretne śledztwo w sprawie tajemniczych zdarzeń w podwarszawskiej miejscowości. Marcin jest stanowczo przeciwny jakimkolwiek działaniom na własną rękę, zwłaszcza że Marek dostaje SMS - a z jednoznacznymi pogróżkami.

Najnowsze