O mnie się nie martw 10 sezon odc. 1 - opis, streszczenie: Minęło półtora roku. Marcin po tragicznej śmierci Igi jest samotnym ojcem

2019-02-25 9:05 oprac. sz
O mnie się nie martw 10 sezon. Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)
Autor: Facebook O mnie się nie martw 10 sezon. Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski)

"O mnie się nie martw" 10 sezon odcinek 1 w TVP2 w piątek, 1.03.2019, o godz. 20.45. "O mnie się nie martw" 10 sezon odcinek 1 - streszczenie: Minęło półtora roku. Marcin po tragicznej śmierci Igi jest samotnym ojcem dwóch dorastających dziewczynek, Helenki i Oliwki, oraz trzyletniego Zbyszka. Kaszuba po stracie ukochanej nie umie już cieszyć się życiem ani szczęściem bliskich.

Minęło półtora roku. Marcin po tragicznej śmierci Igi jest samotnym ojcem dwóch dorastających dziewczynek, Helenki i Oliwki, oraz trzyletniego Zbyszka. Przyjaciele i rodzina starają się go wspierać, jak tylko potrafią. Kaszuba jednak po stracie ukochanej nie umie już cieszyć się życiem ani szczęściem bliskich. Tymczasem Marta i Krzysiek wzięli upragniony, cichy ślub, a narzeczeni Sylwia i Paweł nadal nie są pewni wspólnej przyszłości. Marcin ucieka od rodzinnych problemów w pracę, której w kancelarii nie brakuje. Na domiar złego bez porozumienia z ojcem i kolegami po fachu przyjmuje na miesięczny staż troje świeżo upieczonych adwokatów i oznajmia im, że mają konkurować między sobą o dwa etaty. Natomiast Krzysiek podejmuje nowe wyzwanie we współpracy z Andreasem, Jackiem oraz nieszczęśliwie zakochanym Wojtkiem.

Najnowsze