Koniec O mnie się nie martw. Czy będzie 12 sezon O mnie się nie martw? Kiedy nowe odcinki? Pocałunek Marcina i Karoliny w finale

2019-12-16 22:13 sz
Koniec O mnie się nie martw. Czy będzie 12 sezon O mnie się nie martw? Kiedy nowe odcinki? Pocałunek Marcina i Karoliny w finale
Autor: TVP VOD Koniec O mnie się nie martw. Czy będzie 12 sezon O mnie się nie martw? Kiedy nowe odcinki? Pocałunek Marcina i Karoliny w finale

Czy będzie 12 sezon serialu "O mnie się nie martw"? Czy Marcin (Stefan Pawłowski) i Karolina (Karolina Bacia) będą razem? W poniedziałek 16 grudnia 2019 widzowie TVP2 zobaczą ostatni 13 odcinek 11 sezonu, którego finał rozgrzeje ich do czerwoności! Co przyniosą nowe odcinki "O mnie się nie martw" i kiedy z powrotem zobaczymy ulubionych bohaterów? Sprawdź u nas.

Kiedy nowe odcinki serialu "O mnie się nie martw"? Czy będzie 12 sezon?

Czy będzie 12 sezon "O mnie się nie martw"? W poniedziałek 11.12.2019 roku widzowie zobaczą ostatni 13 odcinek 11 sezonu w TVP2. W finałowej scenie mamy potwierdzenie, że powstanie kolejna transza – pojawia się napis „ciąg dalszy nastąpi...”. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

Marcin (Stefan Pawłowski) pod koniec 11 sezonu całuje Karolinę. Nie ma pojęcia, że widzi ich zazdrosna Aśka (Aleksandra Domańska). W 12 sezonie "O mnie się nie martw" na pewno zobaczymy kontynuację walki o serce wdowca. Czy jest w stanie zapomnieć o zmarłej Idze (Joanna Kulig) i równie mocno pokocha Karolinę?

Widzowie "O mnie się nie martw" na pewno nie mogą też doczekać się narodzin dziecka Sylwii (Aleksandra Adamska) i Pawła (Marcin Korcz). Pozostaje też kwestia konfliktu między Martą (Katarzyna Ankudowicz) i Krzyśkiem (Paweł Domagała). Czy Małecki potraktuje żonę poważnie i zgodzi się zostać ojcem?

Kiedy nowe odcinki 12 sezonu "O mnie się nie martw"?

Od samego początku serialu kolejne sezony "O mnie się nie martw" startują wiosną i jesienią. Prawdopodobnie tak jak w poprzednich latach najbliższe odcinki zobaczymy za trzy miesiące.

Do tej pory premierowe odcinki po Nowym Roku zawsze były emitowane w pierwszy piątek marca, jednak po zmianie dnia emisji (na poniedziałki) zgadujemy, że 12 sezon "O mnie się nie martw" wystartuje w poniedziałek 2 marca 2020 roku. Podkreślamy jednak, że nie są to oficjalne informacje. 

Najnowsze