Na Wspólnej po wakacjach 2020. Robert po odwyku wróci do chorej psychicznie żony Olgi? - ZWIASTUN

2020-06-23 13:30 Ag
Na Wspólnej po wakacjach 2020. Robert po odwyku wróci do chorej psychicznie żony Olgi? - ZWIASTUN
Autor: Instagram Na Wspólnej po wakacjach 2020. Robert po odwyku wróci do chorej psychicznie żony Olgi? - ZWIASTUN

Nowy sezon "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 to będzie trudny czas dla Roberta (Dariusz Wnuk) i Weroniki (Renata Dancewicz)! Uzależniony od alkoholu Tadeusiak zacznie jeszcze więcej pić i stanie się jeszcze bardziej agresywny. Nie dość, że pobije Weronikę to jeszcze odmówi zgłoszenia się na odwyk. W końcu jednak w nowych odcinkach "Na Wspólnej" Robert zgłosi się na leczenie... Jakby nie dość było dramatów w ich związku to na horyzoncie pojawi się też Olga (Gabriela Frycz), chora psychicznie była żona Tadeusiaka. Będzie chciała do niego wrócić?

"Na Wspólnej" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVN

Alkoholizm Roberta w "Na Wspólnej" po przerwie wakacyjnej będzie poważnym sprawdzianem dla jego związku z Weroniką. Choć ich wielkiej miłości tak łatwo nie da się zniszczyć, to jednak zachowanie Tadeusiaka doprowadzi do tego, że Weronika postanowi odejść. Powód? Pijak nie będzie chciał iść na odwyk w ośrodku zamkniętym. Zamiast tego zacznie sięgać do kieliszka przy byle okazji. Poza tym stanie się wyjątkowo agresywny i brutalny!

Nie przegap: Na Wspólnej. Kinga nie żyje?! Znajdą wreszcie ciało zamordowanej żony Michała?

Nowe odcinki "Na Wspólnej" po wakacjach 2020 wystawią miłość Weroniki do Roberta na ciężką próbę także z innego powodu. Do ich życia wkroczy znów Olga. Była żona Tadeusiaka, która od lat zmaga się z chorobą psychiczną i kiedyś nawet porwała ich syna Stasia (Miłosz Kwiecień), będzie walczyć o odzyskanie pełnych praw rodzicielskich.

Załamana stanem ukochanego Weronika w "Na Wspólnej" przypomni sobie jak nieobliczalna Olga pobiła ją i trafiła do psychiatryka, jak bardzo Staś przeżył rozłąkę z chorobą mamą.

Na Wspólnej po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Sławek pobije Darię! Córka oskarży go o próbę zabójstwa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zdjęcia z planu "Na Wspólnej" z odcinków, które widzowie w TVN zobaczą dopiero jesienią 2020 wskazują, że Robert i Olga znów będą blisko. Być może nawet była żona Tadeusiaka będzie chciała do niego wrócić. Niewykluczone też, że chora psychicznie Olga spróbuje różnych sztuczek, żeby zabrać mu na zawsze Stasia.

Sprawdź też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Weronika pobita przez Roberta! Alkoholik Tadeusiak nie przestanie pić - ZWIASTUN

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Najnowsze