Na Wspólnej po wakacjach 2020. Iga pomoże Robertowi wyjść z nałogu?! Weronika pożałuje, że mu zaufała!

2020-07-22 12:29 sz
Na Wspólnej po wakacjach 2020. Iga pomoże Robertowi wyjść z nałogu?! Weronika pożałuje, że mu zaufała!
Autor: X--NEWS Na Wspólnej po wakacjach 2020. Iga pomoże Robertowi wyjść z nałogu?! Weronika pożałuje, że mu zaufała!

Po wakacjach 2020 w 3091 odcinku "Na Wspólnej" Robert (Dariusz Wnuk) będzie potrzebował ogromnego wsparcia bliskich, by wyjść z nałogu. Niestety, Weronika (Renata Dancewicz) straci do niego cierpliwość! Wtedy w "Na Wspólnej" Iga (Lidia Sadowa) zainteresuje się stanem partnera z policji. Czy pomoże mu przestać pić? W przeciwieństwie do niej, Roztocka nie będzie miała dla Roberta litości. Co się wydarzy?

"Na Wspólnej" odcinek 3091 - nowe odcinki już we wrześniu w TVN

W 3091 odcinku "Na Wspólnej" Iga zainteresuje się stanem kolegi z pracy. Robert po tragicznej akcji z kantorem stracił wszystko. Został zawieszony i zdegradowany w pracy, a świeży nałóg alkoholowy sprawił, że robił krzywdę Weronice i dzieciom. Niestety, po wakacjach 2020 Tadeusiak nie przestanie pić. Będzie tylko gorzej! W końcu w "Na Wspólnej" Roztocka postawi mu ultimatum: ma iść na odwyk do ośrodka zamkniętego, bo inaczej z nimi koniec.

Przeczytaj: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Robert wróci do policji! Zajmie się sprawą gwałtu i puszczą mu hamulce!

Na Wspólnej po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Adam wepchnie Darię w ramiona innego! Beata i Paweł zaręczą się w żałobie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Tadeusiak w "Na Wspólnej" zgodzi się na jej warunki, ale przeszkodzi mu nagłe wezwanie od szefa. Zleci Robertowi zajęcie się sprawą zgwałcenia córki komendanta! Nasz bohater od razu porzuci myśl o wyjeździe do jakiegoś ośrodka. Szczególnie, że zostanie jasno powiedziane, że to jego ostatnia szansa na zostanie w policji.

Iga w 3091 odcinku "Na Wspólnej" bardzo zmartwi się fatalnym stanem kolegi, który zacznie przejawiać oznaki ciężkiego odstawienia alkoholu. Nawet zaproponuje mu pomoc, ale Robert stanowczo oznajmi, że wszystko z nim w porządku. Skłamie.

Weronika wkrótce po tym dowie się, że partner okłamał ją i nie wybrał się w podróż do lecznicy. Będzie wściekła! Gorzko pożałuje, że zaufała Tadeusiakowi, który przekona ją, że równie dobrze może chodzić na otwartą terapię w Warszawie. Robert znów zacznie sięgać po alkohol i dojdzie do tego, że pobije partnerkę!

Sprawdź też: Na Wspólnej po wakacjach 2020. Weronika pobita przez Roberta na oczach dzieci wyrzuci pijaka z domu

Najnowsze