Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3701: Kamil nie poradzi sobie z córką Anią po śmierci Anny! Wezwie Arka, ale pomoc nadejdzie z najmniej oczekiwanej strony - ZDJĘCIA

2023-09-19 21:00

W 3701 odcinku "Na Wspólnej" opieka nad malutką córeczką Anią całkowicie przerośnie Kamila (Kazimierz Mazur). Tym bardziej, że zostanie ze wszystkim zupełnie sam, gdyż Anna Kolenda (Katarzyna Wajda) umrze po dramatycznym porodzie! W 3701 odcinku "Na Wspólnej" Kamil już tak dłużej nie pociągnie i poprosi o pomoc Arka (Marek Kalita). I choć Ostrowski zgodzi się go obciążyć zawodowo, to pozostanie jeszcze sfera prywatna, gdzie również nadejdzie niespodziewane wybawienie! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3701 - czwartek, 5.10.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3701 odcinku "Na Wspólnej" Kamil na własnej skórze pozna trudy tacierzyństwa! Szczególnie, że to właśnie na niego spadnie opieka nad córeczką jego i Kolendy, gdyż po ciężkim porodzie Anna umrze! To sprawi, że na głowie Hoffera będzie nie tylko dom i praca, ale również dziecko, z czym zupełnie przestanie sobie radzić. I choć zamieszka z córeczką u siebie, to po wyprowadzce Uli (Julia Jurek) do Zuzy (Małgorzata Socha) nic nie będzie takie proste, dlatego lekarz w 3701 odcinku "Na Wspólnej" będzie zmuszony poprosić o pomoc! A i że u Igora (Jakub Wesołowski) ostatnio również nie będzie zbyt kolorowo za sprawą Judyty Bradeckiej (Anna Dereszowska), to uśmiechnie się do Arka!

W 3701 odcinku "Na Wspólnej" Hoffer zaprosi do siebie Ostrowskiego, gdzie Arek po raz pierwszy zobaczy córkę Kamila i zmarłej Anny. Lekarz otwarcie przyzna swojemu koledze, ze nie radzi sobie z nagłym przypływem obowiązków i poprosi go, aby nieco odciążył go pod kątem zawodowym. Hoffer zaproponuje, aby Ostrowski zastąpił go na pewien czas na stanowisku ordynatora, gdyż uzna, że musi poświęcić się dziecku. Wszystko wskazuje na to, że w 3701 odcinku "Na Wspólnej" Arek zgodzi się pomóc Kamilowi, gdyż przecież już nie raz ratował go z opresji jak choćby wtedy, gdy wziął na siebie operację, w czasie której jego kolega operował pod wpływem alkoholu i doprowadził do śmierci starszej pacjentki. Ale na tym pomoc Kamilowi się nie skończy!

A to dlatego, że w 3701 odcinku "Na Wspólnej" w mieszkaniu Kamila w końcu pojawi się Ula, której odejście ojciec straszliwie przeżywał. Tym bardziej, że Hofferówna unikała kontaktu nie tylko z nim, gdy ostatecznie wybrał byłą kochankę, która zniszczyła ich rodzinę, ale również i ze swoją przyrodnią siostrą. Jednak w 3701 odcinku "Na Wspólnej" Ula wróci i wszystko się zmieni! Do tego stopnia, że Hofferówna zabierze biologiczną córkę Kamila do siebie, dzięki czemu jej ojciec wreszcie będzie mógł się przespać. Ale czy jej intencje będą szczere? Czy Ula w końcu zaakceptuje przyrodnią siostrę? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej, odcinki 3690-3693 ZWIASTUN. Anna Kolenda urodzi Kamilowi córkę. Kasia dowie się o zdradzie Darka?
Listen on Spreaker.
Najnowsze