Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3686: Kamil straci córkę! Miejsce Uli zajmie kochanka Anna Kolenda - ZDJĘCIA

2023-08-26 11:24

W 3686 odcinku "Na Wspólnej" Ula (Julia Jurek) odejdzie od Kamila (Kazimierz Mazur), gdy dowie się, że kochanka ojca spodziewa się dziecka! Hofferówna postanowi wyprowadzić się do Zuzy (Małgorzata Socha) i choć ponowna strata córki ogromnie zaboli lekarza, to zbyt długo nie będzie po niej rozpaczał. Wszystko przez to, że w 3686 odcinku "Na Wspólnej" Hoffer zaproponuje Annie Kolendzie (Katarzyna Wajda), aby się do niego przeprowadziła ze względu na bezpieczeństwo swoje i ich wspólnego potomka! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3686 - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3686 odcinku "Na Wspólnej" Ula gorzko pożałuje, że powiedziała ojcu o swoim przerażającym odkryciu o jego kochance! Wszystko przez to, że pociągnie ono za sobą szereg konsekwencji, które córce Kamila nie przeszłyby nawet przez myśl. A to dlatego, że gdy Hoffer dowie się, że Kolenda mieszka sama, a nie z rzekomym kochankiem, z którym miała związać się po ich rozstaniu, to nabierze pewności, że pod sercem nosi właśnie jego dziecko! I za wszelką cenę postanowi się tego dowiedzieć, nie zważając na protesty córki. Już od samego rana w 3685 odcinku "Na Wspólnej" Kamil zacznie wydzwaniać do Anny, a gdy ta nie będzie odbierać od niego telefonów, to osobiście zjawi się przed drzwiami jej mieszka i postawi kochance ultimatum, pod wpływem którego w końcu przyzna, że to właśnie z nim jest w ciąży!

Wówczas w 3685 odcinku "Na Wspólnej" wszystko się zmieni, a Kamil ogromnie ucieszy się, że zostanie biologicznym ojcem! A to dlatego, że przez chorobę Zuzy nigdy nie doczekali się własnego potomstwa i choć od lat wychowywali córkę Ulę, to nie była ona jego prawdziwym dzieckiem tylko adoptowanym. Dlatego, gdy Hofferówna dowie się, że Kamil doczeka się własnego potomka, to postanowi usunąć się w cień, gdyż zda sobie sprawę, że pokocha go bardziej od niej i na dodatek to teraz na nim skupi całą swoją uwagę. A przy okazji i na swojej kochance, która rozbiła ich rodzinę. Oczywiście, Ula nie będzie chciała być tego świadkiem, w związku z czym w 3686 odcinku "Na Wspólnej" zdecyduje się wyprowadzić od ojca i zamieszkać z matką!

Tuż po odejściu córki w 3686 odcinku "Na Wspólnej" Hoffer od razu poleci do Kolendy, której o wszystkim opowie. Z jednej strony Kamil ogromnie będzie się cieszył z ciąży kochanki, zaś z drugiej ze smutkiem będzie opowiadał Annie o stracie dotychczasowej córki. A jego emocje udzielą się również ciężarnej Kolendzie, która zda sobie sprawę, że Ula najwyraźniej nigdy nie wybaczy jej tego, że zniszczyła ich rodzinę. Do tego stopnia, że w pewnym momencie kochanka Kamila straci przytomność, ale na szczęście lekarz zachowa zimną krew i ukochana szybko do niego wróci. Jednak dla bezpieczeństwa swojego i dziecka w 3686 odcinku "Na Wspólnej" Hoffer zaproponuje Kolendzie, aby się do niego przeprowadziła, gdyż w ten sposób łatwiej będzie mu się nimi zaopiekować i ewentualnie zareagować, gdyby sytuacja się powtórzyła. I w ten sposób kochankowie zamieszkają razem, a Anna na dobre zajmie miejsce Uli u boku Kamila!

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze