Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3685: Ultimatum Kamila! Tak dowie się, że jest ojcem dziecka Anny Kolendy - ZDJĘCIA

2023-08-23 15:32

W 3685 odcinku "Na Wspólnej" Kamil (Kazimierz Mazur) po szokującym odkryciu Uli (Julia Jurek) nabierze pewności, że to on jest ojcem dziecka Anny Kolendy (Katarzyna Wajda). Hoffer będzie chciał jednak oficjalnie usłyszeć to od swojej kochanki, ale ona nie będzie odbierać od niego telefonów. Aczkolwiek w 3685 odcinku "Na Wspólnej" Kamil nie spocznie, póki nie dowie się prawdy i postanowi osobiście odwiedzić Annę. Hoffer zjawi się przed drzwiami Kolendy i postawi jej ultimatum, w efekcie którego ciężarna już nie będzie miała wyboru! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3685 - czwartek, 7.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3685 odcinku "Na Wspólnej" Kamil nie będzie mógł dojść do siebie po zaskakującym odkryciu Uli. Zdradzamy, że córka Hoffera przypadkiem natknie się na Kolendę w drodze do szkoły, gdzie bez trudu dostrzeże, że nie czuje się ona najlepiej. Oczywiście, Hofferówna natychmiast ruszy jej na pomoc i choć kochanka ojca nie będzie chciała z niej skorzystać, to jej stan nie pozostawi jej innego wyboru. Ula przechwyci jej zakupy i odprowadzi do domu, gdzie nie dostrzeże żywej duszy! Wówczas Hofferówna opowie o swoim odkryciu ojcu, który z jednej strony zrozumie, że go okłamała, zaś z drugiej ucieszy się, że jednak nie mieszka z mężczyzną, z którym rzekomo związała się po ich romansie. Tym bardziej, że nabierze pewności, że go w ogóle nie było i to z nim kochanka jest w ciąży! Dlatego w 3685 odcinku "Na Wspólnej" postanowi to sprawdzić!

W 3685 odcinku "Na Wspólnej" Hoffer zacznie wydzwaniać do Kolendy, co nie spodoba się Uli. Choć Hofferówna pomoże kochance ojca, to nie będzie chciała, aby miał on dalej kontakt z kobietą, która nie tylko rozbiła jego małżeństwo z Zuzą (Małgorzata Socha), ale również całą ich rodzinę. Jednak w tym przypadku Hoffer nie spocznie, gdyż gra będzie zdecydowanie warta świeczki, gdyż będzie tu przecież chodziło o dziecko, które Anna nosi pod sercem. A dla Kamila będzie to o tyle ważne, iż pierwszy raz będzie mógł naprawdę zostać biologicznym ojcem, bo przecież Ula jest jego adoptowaną córką. I w 3685 odcinku "Na Wspólnej" nawet wbrew Hofferównej postara się tego dowiedzieć!

W 3685 odcinku "Na Wspólnej" Kamil zjawi się przed drzwiami mieszkania Anny i da jej jasno do zrozumienia, że nie ruszy się, póki nie dowie się prawdy o tym, kto jest ojcem jej dziecka. Wówczas Kolenda zostanie postawiona pod ścianą, a stanowczość kochanka sprawi, że nie będzie miała już siły, aby dalej kłamać. To właśnie wtedy Kolenda potwierdzi, że jest w ciąży z Hofferem i urodzi jego potomka! Oczywiście, Kamil w 3685 odcinku "Na Wspólnej" ogromnie ucieszy się, że zostanie ojcem, ale Ula nie podzieli jego entuzjazmu! Do tego stopnia, że postanowi wyprowadzić się od Hoffera i zamieszkać z matką! Ale Kamil nie będzie zbyt długo rozpaczał po stracie adoptowanej córki, gdyż na jej miejsce zaprosi do siebie kochankę, która urodzi mu jego biologiczne dziecko!

Na Wspólnej, odcinki 3678-3681 ZWIASTUN. Bednarczuk pozna przerażająca prawdę o Rafale. Zdradziecki Igor zawalczy o rodzinę
Najnowsze

Materiał sponsorowany