Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3683: Ula przekaże Kamilowi przerażające wieści o Annie Kolendzie! Zrozumie, że go okłamała - ZDJĘCIA

2023-08-23 9:05

W 3683 odcinku "Na Wspólnej" Ula (Julia Jurek) przypadkiem wpadnie na Kolendę (Katarzyna Wajda) w drodze do szkoły. Hofferówna zauważy, że ciężarna kochanka Kamila (Kazimierz Mazur) nie czuje się najlepiej i od razu ruszy jej na pomoc, której ona oczywiście nie będzie chciała przyjąć. Tyle tylko, że w 3683 odcinku "Na Wspólnej" Anna nie będzie miała wyboru i Ula pomoże jej dotrzeć do domu, gdzie dokona zaskakującego odkrycia! Hofferówna o wszystkim zaalarmuje ojca, który tak tego nie zostawi! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3683 - wtorek, 5.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3683 odcinku "Na Wspólnej" Ula ponownie natknie się na kochankę ojca, która zniszczyła jego małżeństwo z Zuzą (Małgorzata Socha) i rodzinę Hofferów. Tyle tylko, że tym razem będzie to zupełnie inne spotkanie, gdyż to nie córka Kamila będzie potrzebowała pomocy, a sama Anna! Hofferówna od razu dostrzeże, że ciężarna Kolenda nie czuje się najlepiej i ruszy jej na pomoc, dokładnie tak samo jako zachowała się wobec niej kochanka ojca, gdy zjawiła się w szpitalu, bo nie miała czucia w ręce. Wówczas dyrektorka postanowiła na nogi cały szpital, aby pomóc córce Kamila, a teraz podobnie zachowa się i Ula. I choć Kolenda w 3683 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie chciała się na to zgodzić, to nie będzie miała wyboru!

W 3683 odcinku "Na Wspólnej" Hofferówna przejmie zakupy od Kolendy i odprowadzi kochankę ojca do jej nowego mieszkania. Ula wejdzie do środka, gdzie bez trudu dostrzeże, że Anna okłamała wszystkich, gdyż wcale nie mieszka z nowym partnerem, ani nawet matką Teresą Boską (Sylwia Boska) tylko jest sama! Oczywiście, tuż po powrocie do domu w 3683 odcinku "Na Wspólnej" Ula pochwali się swoim szokującym odkryciem Kamilowi, który zda sobie sprawę, że dawna kochanka najwyraźniej wcale nikogo nie ma! I wtedy zyska pewność, że to właśnie jego dziecko nosi pod sercem!

W 3685 odcinku "Na Wspólnej" Kamil będzie próbował dodzwonić się do Anny, ale niestety bezskutecznie. Wówczas Hoffer zjawi się w mieszkaniu Kolendy i da jej jasno do zrozumienia, że nie ruszy się stamtąd póki nie powie mu tak naprawdę, z kim jest w ciąży. To wtedy w 3685 odcinku "Na Wspólnej" Kamil oficjalnie dowie się, że zostanie ojcem, gdyż kochanka nie będzie miała już siły, aby dalej kłamać. Jednak to wyznanie będzie ją sporo kosztowało, gdyż niespodziewanie zemdleje. Ale na szczęście będzie miała u swojego boku Hoffera, który tym razem już jej nie zostawi! Wówczas kochankowie do siebie wrócą, a Anna zabierze Kamila nie tylko na badanie USG, ale również zgodzi się, aby był obecny w trakcie porodu, który również będzie miał dramatyczny przebieg!

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Listen on Spreaker.
Najnowsze