Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3695: Zaręczyny Kasi i Darka! Wizyta Anety zniszczy szczęście narzeczonej Żbika - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-09 10:54

Kasia (Julia Chatys) i Darek (Michał Mikołajczak) zaręczą się w 3695 odcinku "Na Wspólnej"! Mimo, że związek tej pary zawiśnie na włosku po podwójnej zdradzie, to zwiastun "Na Wspólnej" na wrzesień odsłania kulisy sceny, w której Darek oświadczy się Kasi na dachu wieżowca w centrum Warszawy. Czy to oznacza, że Aneta (Dorota Krempa) odpuści i nie powie ukochanej Żbika o jego zdradzie? Nie do końca, bo w 3695 odcinku "Na Wspólnej" była żona Darka odwiedzi Kasię tuż przed zaręczynami. Jaki będzie finał tego spotkania? Zobacz to w ZWIASTUNIE "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3695 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

Na zaręczyny Kasi i Darka w "Na Wspólnej" trzeba było długo czekać, ale szczęście ulubionej pary z serialu zakłóci zdrada, której oboje się dopuścili. Najpierw Kasia zdradziła Darka z Mariuszem Czerskim (Mariusz Zaniewski), nieświadoma tego, że Żbik na własne oczy zobaczył ich pocałunek. A potem Darek poleciał do Anety, żeby w ramionach byłej żony znaleźć pocieszenie. Co prawda rozstanie Kasi i Darka będzie blisko, ale ostatecznie on dokona wyboru, że nie powiedzie partnerce co ma na sumieniu. Tylko czy tajemnica Darka nie wyjdzie na jaw?

W 3694 odcinku "Na Wspólnej" Darek zakończy rozwód Anety, rozprawa w sądzie przebiegnie bez problemów, a była żona Żbika znów będzie wolna. Po orzeczeniu rozwodu Darek zrezygnuje jednak z honorarium, nie będzie chciał od Anety żadnych pieniędzy. Wspomni jej tylko, że chce się oświadczyć Kasi, że zdecydował z kim chce być. - To ona jest najważniejsza...

- To może powiesz jej o nas? - zapyta z pogardą Aneta, która w 3694 odcinku "Na Wspólnej" rozszyfrowuje Darka i będzie chciała kupić milczenie Żbika w sprawie zdrady. Ale na tym problemy prawnika wcale się nie skończą, bo czeka go jeszcze konfrontacja z Czerskim.

Darek w 3695 odcinku "Na Wspólnej" zażąda od Czerskiego, by nigdy więcej nie zbliżał się do Kasi. Mariusz da rywalowi do zrozumienia, że wie o jego zdradzie z Anetą, że widział ich w środku nocy przed mieszkaniem Siwek. Z kolei Kasia przygotuje romantyczny wieczór z Darkiem, żeby puścić w niepamięć to, co zaszło między nią i Czerskim. Przyznała mu się do pocałunku z Mariuszem, ale przeprosiła i wyjaśniła, że wcale tego nie chciała. Nie będzie jednak znała planów ukochanego.

Nieoczekiwanie w 3695 odcinku "Na Wspólnej" zjawi się u niej Aneta, gotowa powiedzieć ukochanej Żbika, o jego zdradzie. Ostatecznie do tego nie dojdzie, a zwiastun "Na Wspólnej" na wrzesień dowodzi, że Kasia i Darek zaręczą się na dachu wieżowca, w blasku świec. Żbik oświadczy się w wyjątkowy sposób. Zadba o odpowiedni nastrój i zbuduje napięcie, kiedy zaprowadzi tam Kasię z zawiązanymi oczami. Oczywiście Kasia zgodzi się zostać żoną Darka.

Co będzie jak prawda o zdradzie Darka w "Na Wspólnej" dotrze do Kasi? Ona tylko całowała się z Czerskim, a Żbik spał z Anetą, więc wydaje się, że ma więcej na sumieniu. To się okaże w kolejnych odcinkach dopiero w październiku.

Na Wspólnej ZWIASTUN na wrzesień. Zaręczyny Kasi i Darka, narodziny córki Kamila i atak psychola Alana na Zimińskich!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze