Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3685: Koniec Kasi i Darka?! Żbik wybierze Anetę - ZDJĘCIA

2023-08-23 14:59

W 3685 odcinku "Na Wspólnej" Aneta (Dorota Krempa) nie ustanie w swoich próbach kuszenia Darka (Michał Mikołajczak), ale Żbik jej nie ulegnie. Tuż po spotkaniu z Siwek w sprawie jej rozwodu z Rabskim (Michał Szwed), prawnik zjawi się w pracowni koleżanki Kasi (Julia Chatys), gdzie nakryje ukochaną na pocałunku z Mariuszem (Mariusz Zaniewski). Wówczas w 3685 odcinku "Na Wspólnej" Darek nie będzie miał już żadnych oporów i wróci do Anety, gdzie nieco później na gorącym uczynku nakryje ich Czerski! A to będzie dopiero początek! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3685 - czwartek, 7.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3685 odcinku "Na Wspólnej" Darek w końcu zdobędzie dowody przeciwko Rabskiemu, którego z pomocą Kasi odnajdzie na portalu dla swingersów! Zdradzamy, że to właśnie za namową Bergównej, Żbik założy sobie na nim konto, gdzie przedstawi się jako atrakcyjna kobieta, czym szybko wzbudzi zainteresowanie mężczyzn. Do tego stopnia, że jeden z nich szybko zaprosi go na randkę, a na miejscu okaże się, że jest to właśnie mąż Anety! W ten sposób prawnik udowodni niewierność mężczyzny, o czym niezwłocznie poinformuje swoją klientkę. Tym bardziej, że Rabski zgodzi się na rozwód bez orzekania o winie kobiety! W 3685 odcinku "Na Wspólnej" Darek spotka się z Siwek, która w końcu odetchnie z ulgą.

Oczywiście, w 3685 odcinku "Na Wspólnej" Aneta nie przestanie pogrywać z Darkiem, którego na przemian będzie wabić i kusić, ale dawny kochanek się nie ugnie. Tuż po spotkaniu z Siwek, Żbik uda się do pracowni koleżanki Kasi, gdzie akurat zjawi się Mariusz, aby odebrać swój portret. A dzieło Bergównej spodoba jej się na tyle, że postanowi solidnie jej się odwdzięczyć. Czerski zakupi szampana i weźmie jedzenie na wynos, aby wspólnie z Kasią poświętować na miejscu. Tyle tylko, że prawnik poczuje się w jej towarzystwie tak dobrze, że w 3685 odcinku "Na Wspólnej" nieoczekiwanie zacznie ją całować i to jeszcze na oczach Darka, który akurat w tej chwili przybędzie na miejsce.

W tym momencie w 3685 odcinku "Na Wspólnej" Darek zda sobie sprawę, że jego podejrzenia co do Kasi i Mariusza były słuszne! Wtedy i on przestanie się ograniczać i czym prędzej popędzi do mieszkania Anety, która oczywiście przyjmie go z otwartymi ramionami. Żbik spędzi miłe chwile w towarzystwie byłej żony, gdzie z kolei nakryje ich Czerski! A to dlatego, że Mariusz dostrzeże całujących się kochanków przed drzwiami Siwek. Tym samym również utwierdzi się w swoich podejrzeniach co do Anety. Szczególnie, że na jednym razie dawnych małżonków się nie skończy!

W 3687 odcinku "Na Wspólnej" Kasia postanowi powiedzieć Darkowi o pocałunku z Mariuszem, jednak zmieni zdanie, gdy Żbik chłodno poinformuje ją o wyjeździe na szkolenie poza Warszawą, na które zaprosi właśnie Siwek! A zaalarmowana przez Czerskiego, Bergówna postanowi to sprawdzić! Czy Kasia przyłapie Darka na zdradzie z Anetą? Czy to będzie koniec ich związku? Tego przekonamy się już niebawem!

Na Wspólnej, odcinki 3678-3681 ZWIASTUN. Bednarczuk pozna przerażająca prawdę o Rafale. Zdradziecki Igor zawalczy o rodzinę
Najnowsze