Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3681: Darek wyląduje na portalu dla swingersów! Umówi się na randkę z mężczyzną

2023-08-10 14:50

W 3681 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak), za namową Kasi (Julia Chatys), założy sobie konto na portalu dla swingersów! Oczywiście, Żbik nie poda tam swoich prawdziwych danych, ale to wystarczy, aby zaczęli odzywać się do niego pierwsi chętni. I już w 3681 odcinku "Na Wspólnej" jeden z mężczyzn zaczepi go na czacie, a nawet zaproponuje spotkanie, na które Darek się zgodzi! A jego finał zaskoczy wszystkich, a w tym najbardziej samego zainteresowanego! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3681 - czwartek, 31.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3680 odcinku "Na Wspólnej" Darek wciąż nie znajdzie żadnych dowodów przeciwko Rabskiemu (Michał Szwed), przez co zupełnie nie będzie wiedział jak pomóc Anecie (Dorota Krepma). Tym bardziej, że Siwek będzie na straconej pozycji, gdyż jej mąż doskonale będzie wiedział o jej romansie z Czerskim (Mariusz Zaniewski), którym pogrąży ją na pierwszej rozprawie, gdy na świadka powoła właśnie Mariusza. Co prawda, ten krok nie zaskoczy Żbika, który będzie na to przygotowany, ale nie zmieni faktu, że to wciąż będzie pod kreską. Tyle, że wtedy w 3680 odcinku "Na Wspólnej" z pomocą przyjdzie mu Kasia, która poradzi ukochanemu, aby poszukał czegoś na portalu dla swingersów! Bergówna będzie przekonana, że właśnie tam Żbik znajdzie haki na Czerskiego i wcale się nie pomyli!

W 3681 odcinku "Na Wspólnej" Żbik pójdzie za radą ukochaną, gdyż i tak nie będzie miał w zanadrzu nic lepszego. Darek zarejestruje się na portalu dla swingersów i utworzy sobie konto, ale oczywiście nie poda swoich prawdziwych danych, a nawet płci! A to dlatego, że prawnik określi się mianem pięknej kobiety, która szybko przyciągnie zainteresowanie mężczyzn! A w tym także i Rabskiego! Już w 3681 odcinku "Na Wspólnej" mąż Anety zaczepi Darka na czacie, a nawet zaproponuje randkę, na którą Darek się wybierze. Tyle, że na miejscu Rabski dozna szoku, gdyż zamiast kobiety dostrzeże Żbika i dopiero wtedy zorientuje się, że wpadł w pułapkę prawnika żony! Ale wtedy będzie już za późno!

W 3681 odcinku "Na Wspólnej" Darek zdobędzie niezbite dowody przeciwko mężowi Anety i w końcu będzie miał czym bronić swoją klientkę w sądzie. Pomysł Kasi okaże się prawdziwym strzałem w 10 i przyniesie pożądany efekt! Tyle tylko, że w 3681 odcinku "Na Wspólnej" Żbik nie nacieszy się zbyt długo swoim sukcesem, gdyż będzie musiał zmierzyć się z zazdrosnym Czerskim! Tym bardziej, że teraz to oni powołają go na świadka w kolejnej rozprawie rozwodowej Siwek i Rabskiego. I wtedy Mariusz zażąda od Darka wyjaśnień, co tak naprawdę łączy go z Anetą, gdyż zda sobie sprawę, że kochanka jest z nim wyłącznie po to, aby zeznawał na jej korzyść!

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze