Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3691: Darek odtrąci Anetę! Wybierze Kasię nawet po zdradzie - ZDJĘCIA

2023-09-01 15:34

W 3691 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) ponownie zjawi się u Anety (Dorota Krempa), aby przekazać jej dobre wieści w sprawie jej rozwodu z Rabskim (Michał Szwed). Uradowana Siwek znów zacznie nachalnie adorować dawnego kochanka, ale on tym razem potratuje ją z dystansem. Aż w końcu w 3691 odcinku "Na Wspólnej" Żbik da jej jasno do zrozumienia, że po ostatnich zawirowaniach najważniejsza jest dla niego Kasia (Julia Chatys), czym doprowadzi byłą żonę do czerwoności! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3691 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3691 odcinku "Na Wspólnej" rozwód Siwek i Rabskiego pozostanie już formalnością, gdy mąż Anety zgodzi się nie orzekać o winie i osobiście zjawi się w kancelarii Zakościelnych, aby przekazać Żbikowi swoją decyzję. A stanie się tak nie bez przyczyny, gdyż prawnik zdobędzie dowody na jego niewierność, gdy za namową Kasi zarejestruje się na portalu dla swingersów, gdzie szybko natrafi właśnie na Rabskiego. Wszystko przez to, że poda się za atrakcyjną kobietę, przez co mężczyzna szybko połknie haczyk i zaproponuje spotkanie, na którym dozna szoku, gdy zrozumie, że umówił się ze Żbikiem! Wówczas mąż Siwek przystanie na warunki Darka, czym w 3691 odcinku "Na Wspólnej" prawnik natychmiast postanowi pochwalić się swojej kochance!

Tyle tylko, że już w 3691 odcinku "Na Wspólnej" Darek potraktuje byłą żonę z dystansem, czym ogromnie ją zszokuje. A to dlatego, że gdy wcześniej zjawi się u niej, aby ogłosić dobre wieści w sprawie rozwodu, to w końcu da się jej skusić i spędzi z nią miłe chwile, ale tylko z uwagi na swoje szokujące odkrycie. Zdradzamy, że Żbik przyłapie Kasię na pocałunku z Czerskim (Mariusz Zaniewski) i od razu utwierdzi się w swoich podejrzeniach, po których pojedzie wprost do Anety. Szczególnie, że Siwek przyjmie go z otwartymi ramionami i nie będzie chciała zakończyć na jednym razie, dlatego w 3687 odcinku "Na Wspólnej" spotkają się ponownie, ale tym razem z inicjatywy prawnika! I to akurat w momencie, gdy Bergówna będzie chciała się Żbikowi do wszystkiego przyznać, ale zmieni zdanie, gdy dowie się o rzekomym wyjeździe ukochanego na szkolenie, które w rzeczywistości okaże się schadzką!

I możliwe, że w 3687 odcinku "Na Wspólnej" Kasia dowie się prawdy, gdyż zjawi się w kancelarii i poprosi Andrzeja (Dariusz Niebudek) o adres ośrodka, w którym odbywa się kurs. Tym bardziej, że po tej sytuacji Darek nagle się otrząśnie i zdecydowanie zmieni swoje nastawienie do kochanki. A to dlatego, że gdy w 3691 odcinku "Na Wspólnej" w kancelarii stawi się Rabski i ostatecznie zgodzi się na rozwód z Siwek bez orzekania o winie, to Żbik przekaże kochance dobre wieści w bardzo chłodny sposób. I choć Aneta ogromnie się ucieszy i będzie stawać na głowie, aby ponownie skusić byłego męża, to on już jej nie ulegnie. A co więcej, da jej jasno do zrozumienia, że teraz liczy się dla niego wyłącznie Kasia, co jak nietrudno się domyślić wcale jej się nie spodoba!

Na Wspólnej, ZWIASTUN na sierpień. Elżbieta odkryje romans Igora. Aneta zbajeruje Darka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze