Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3694: Darek przekupi Anetę, aby nie powiedziała Kasi o zdradzie

2023-09-13 12:57

W 3694 odcinku "Na Wspólnej" odbędzie się kolejna rozprawa rozwodowa Siwek (Dorota Krempa) i Rabskiego (Michał Szwed), która tym razem zakończy się sukcesem Żbika (Michał Mikołajczak). Tuż po rozprawie Darek poinformuje Anetę, że rezygnuje ze swojego honorarium, ale nie zrobi tego bez przyczyny, gdyż będzie miał w tym ukryty cel. W 3694 odcinku "Na Wspólnej" prawnik postanowi przekupić byłą kochankę, aby nie przyznała się Kasi (Julia Chatys) do zdrady. Tyle tylko, że Siwek go przejrzy i nie będzie zamierzała siedzieć cicho! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3694 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3694 odcinku "Na Wspólnej" Siwek i Rabski już nie będą małżeństwem, a do rozwodu dojdzie na warunkach Żbika. Wszystko przez to, że Darek znajdzie dowody na niewierność męża Anety jeszcze w trakcie trwania ich związku, gdy za namową Kasi założy sobie profil na portalu dla swingersów i nie tylko umówi się z nim na spotkanie, ale również dokładnie prześwietli jego profil. Wówczas Rabski zrozumie, że jest na straconej pozycji i zgodzi się na warunki adwokata żony, a więc rozwód bez orzekania o winie, gdyż Siwek również będzie miała swoje za uszami. W 3694 odcinku "Na Wspólnej" odbędzie się kolejna i ostatnia rozprawa rozwodowa małżonków, w czasie której to już Darek będzie górą, ale dla Anety to nie będzie koniec "dobrych" wieści.

Tuż po rozprawie w 3694 odcinku "Na Wspólnej" Darek oświadczy Anecie, że rezygnuje ze swojego honorarium, czym w pierwszej chwili ogromnie zdziwi byłą i obecną kochankę. Jednak po chwili dla Siwek wszystko stanie się jasne, gdy Żbik wyzna jej, że zamierza oświadczyć się Kasi! W tym momencie Aneta przejrzy Darka i zda sobie sprawę, że kochanek chce kupić jej milczenie, ale ona wcale nie będzie zamierzała siedzieć cicho! A to dlatego, że w 3694 odcinku "Na Wspólnej" jej uczucia do Żbika będą wciąż żywe i wcale nie będzie chciała kończyć ich romansu, a już tym bardziej oddawać go na dobre swojej największej rywalce!

W 3695 odcinku "Na Wspólnej" Żbik nie będzie miał zamiaru rezygnować ze swoich planów i postanowi poprosić Kasię o rękę. Oczywiście, sam również nie przyzna jej się do zdrady z byłą żoną, o której oprócz głównych zainteresowanych będzie wiedział także i Czerski (Mariusz Zaniewski) i da to Darkowi jasno do zrozumienia. Jednak prawnik nic sobie z tego nie zrobi i zacznie przygotowywać się do wieczoru z ukochaną, na który niczego nieświadoma Bergówna przygotuje coś wyjątkowego. Tym bardziej, że będzie chciała odwdzięczyć się partnerowi, że wybaczył jej pocałunek z Mariuszem. Tyle tylko, że wszystko stanie pod znakiem zapytania, gdy w trakcie przygotowań do jej drzwi zapuka Aneta! Czy Siwek powie jej o zdradzie Żbika? Czy dojdzie do zaręczyn? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na wrzesień. Zaręczyny Kasi i Darka, narodziny córki Kamila i atak psychola Alana na Zimińskich!
Listen on Spreaker.
Najnowsze