Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3674: Pożegnanie Roztockich z babcią! Weronika zacznie nowe życie - ZDJĘCIA

2023-07-25 22:26

W 3674 odcinku "Na Wspólnej" rodzina Roztockich wróci ze wspólnego wyjazdu, na który uda się, aby nieco odetchnąć po całym zamieszaniu z aborcją Antosi (Gabriela Jeżółkowska). A gdy koszmar wreszcie się skończy, to Bożena (Bogumiła Pawelec) postanowi wrócić do siebie. W 3674 odcinku "Na Wspólnej" Antosia i Kacper (Tomasz Archacki) czule pożegnają się z babcią, w przeciwieństwie do Weroniki (Renata Dancewicz), która tylko będzie czekać na wyjazd matki, aby móc zaprosić do łóżka kolejnego mężczyznę! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3674 - czwartek, 10.08.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3674 odcinku "Na Wspólnej" skończy się rodzinny wyjazd Roztockich, na który najbliżsi Antosi wybiorą się po całej aferze z jej aborcją. Oczywiście, nic nie wyszłoby na jaw, gdyby Weronika nie zabrała ze sobą koleżanki córki z czeskiej klinki, która w trakcie drodze powrotnej do Polski dostała ataku paniki i doprowadziła do groźnego wypadku. W efekcie wszystkie kobiety wylądowały w szpitalu, a o sprawie dowiedziała się policja, która rozpoczęła śledztwo i zaczęła podejrzewać Roztocką o pomoc w dokonaniu aborcji. Weronika robiła, co mogła, aby chronić córkę, ale śledczy dotarli również i do Antosi, a jej przesłuchanie zakończyło się tragicznie. Ale na szczęście w 3665 odcinku "Na Wspólnej" ich koszmar wreszcie się skończy!

W 3665 odcinku "Na Wspólnej" zdesperowana Weronika spisze na kartce swoje zeznania w sprawie Weroniki. Roztocka powoła się na kwestię udzielenia koniecznej pomocy córce, której zdrowie i życie było zagrożone i oświadczy Agnieszce (Katarzyna Walter), że podejmie walkę z bezwzględnym systemem. Tyle tylko, że nie będzie to konieczne, gdyż Olszewskiej ostatecznie uda się uratować Roztockie, a śledczy w końcu im odpuści! Wówczas Weronika zabierze swoich najbliższych na rodzinny wyjazd, aby choć na chwilę odpocząć od ostatnich dramatycznych wydarzeń. A gdy w 3674 odcinku "Na Wspólnej" rodzina Roztockich wróci do domu, to Bożena oświadczy, że już najwyższa pora, aby wróciła do siebie.

Tym samym w 3674 odcinku "Na Wspólnej" nastąpi pożegnanie Roztockich z babcią. Antosia i Kacper czule pożegnają się z seniorką, której ogromnie wdzięczna będzie również sama Weronika. A to dlatego, że mimo iż matka nie pochwaliła decyzji wnuczki o usunięciu ciąży, tak po wszystkim chroniła ją przed policją jak lwica, dzięki czemu wiele im pomogła. Jednak w 3674 odcinku "Na Wspólnej" wyjazd Bożeny będzie Roztockiej na rękę, gdyż w końcu na spokojnie będzie mogła zacząć kolejny etap w swoim życiu po rozstaniu z Janem (Piotr Czarniecki). A to dlatego, że tym razem zaprosi do swojego łóżka Nalepę (Przemysław Sadowski), do którego zbliży się przez całe zamieszanie z aborcją Antosi!

Na Wspólnej, odcinki 3663-3666 ZWIASTUN. Dramatyczny powrót Anny Kolendy. Weronika wplącze się w kolejny romans
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze