Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3663: Tragiczny finał przesłuchania Antosi! Weronika nie zdoła uratować córki - ZDJĘCIA

2023-07-07 21:44

W 3663 odcinku "Na Wspólnej" Weronika (Renata Dancewicz) zdecyduje się zeznawać, gdyż zda sobie sprawę, że tylko tak zdoła uratować Antosię (Gabriela Jeżółkowska) przed policyjnym przesłuchaniem. Co więcej, Roztocka postanowi przyznać się do winy, ale na to będzie już za późno! Wszystko przez to, że w 3663 odcinku "Na Wspólnej" śledczy (Dariusz Kilmek) odwiedzi jej córkę w szpitalu. A gdy Antosia zgodzi się zeznawać, to dojdzie do tragedii, gdyż nie poradzi sobie z trudnymi przeżyciami! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na Wspólnej" odcinek 3663 - poniedziałek, 24.07.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3663 odcinku "Na Wspólnej" Weronika postanowi za wszelką cenę uchronić Antosię, którą również zaczną interesować się śledczy. Przypomnijmy, że to Roztocka jako pierwsza otrzymała wezwanie na przesłuchanie, w związku z podejrzeniem o pomoc w dokonaniu aborcji w Czechach. Wszystko przez to, że Alicja Gniewosz (Monika Janik) wspomniała o Weronice w swoich zeznaniach, gdy w ataku szału doprowadziła do groźnego wypadku tuż po tym jak Roztockie zgodziły się ją przywieźć do Warszawy. Na szczęście, nic poważnego się nie stało, ale wybryk dziewczyny pociągnął za sobą tragiczne konsekwencje, gdyż na jaw wyszło, że Antosia straciła ciążę! Dlatego w 3662 odcinku "Na Wspólnej" policja zacznie się już interesować nie tylko Weroniką, ale również i jej córką!

W 3662 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka (Katarzyna Walter) będzie robiła, co mogła, aby przekonać śledczego, iż Weronika jest niewinna, ale niestety jej się to nie uda. A gdy Roztocka będzie chciała odebrać córkę ze szpitala, to dowie się od matki, że śledczy złożył wizytę również i Antosi! Wówczas spanikowana prawniczka zacznie błagać Nalepę (Przemysław Sadowski), aby za wszelką cenę zatrzymał jej córkę w szpitalu, żeby nie mogła zeznawać. Oczywiście, Lew pomoże Weronice, ale to będzie rozwiązanie jedynie na chwilę, dlatego w 3663 odcinku "Na Wspólnej" Roztocka postanowi zeznawać i do wszystkiego się przyznać, byleby tylko uchronić Antosię. Tyle, że na to będzie już za późno!

W 3663 odcinku "Na Wspólnej" w szpitalu zjawi się śledczy, aby przesłuchać Antosię. Córka Weroniki zgodzi się zeznawać, ale nie poradzi sobie z traumatycznymi emocjami. Gdy Roztocka zacznie opowiadać ze szczegółami o swojej zagrożonej ciąży, to jej organizm nie wytrzyma! W 3663 odcinku "Na Wspólnej" Antosia nagle zemdleje, a Weronika nie zdąży uratować córki, gdyż nawet nie będzie jej obok! Roztocka bezwładnie opadnie na szpitalne łóżko, a śledczy nie zdoła jej ocknąć! Jak to się skończy? Tego dowiemy się już niebawem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na czerwiec. Romans Igi i Tadeusiaka. Intryga Hebla i Niuńka. Powrót Anety do życia Kasi i Darka
Listen on Spreaker.
Najnowsze