Na Wspólnej

Na Wspólnej, odcinek 3587: Joanna i Bogdan stracą córkę?! Misia odmówi leczenia w szwajcarskiej klinice

2023-02-20 15:29

W 3587 odcinku "Na Wspólnej" (emisja we czwartek 9.03.2023 o 20.15 w TVN) Bogdan (Wojciech Brzeziński) skontaktuje się z Joanną (Anna Cieślak), aby dowiedzieć się o postępach w rehabilitacji Miśki (Zoe Messy), ale żona nie będzie miała dla niego dobrych wieści. Załamana Bergowa przyzna, że ich córka konsekwentnie odmawia leczenia i nie chce ćwiczyć ze szwajcarskimi rehabilitantami. W 3587 odcinku "Na Wspólnej" Joanna otwarcie przyzna mężowi, że sama również już nie ma siły do walki. Czy Bergowie stracą kolejne dziecko? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3587 - czwartek, 9.03.2023, o godz. 20.15 w TVN

W 3587 odcinku "Na Wspólnej" stan zdrowia Miśki nie ulegnie poprawie, a wszystko przez to, że córka Joanny i Bogdana nie będzie chciała się leczyć w prestiżowej szwajcarskiej klinice, którą znalazł i zasponsorował im Miłosz Falecki (Mariusz Ostrowski). Przypomnijmy, że to przez właściciela stadniny doszło do przerażającego wypadku Miśki, która spadła z konia tuż po tym jak Miłosz pozwolił jej jechać bez lonży, a klacz spłoszyła się na dźwięk klaksonu. W efekcie połamana córka Bergów straciła przytomność, a w szpitalu okazało się, że doszło do poważnego urazu rdzenia kręgowego, przez który dziewczynka straciła czucie w rękach i nogach. Niestety, lekarze w Warszawie nie byli w stanie jej pomóc, jednak Faleckiemu udało się załatwić jej miejsce w najlepszej zagranicznej klinice tyle, że w 3587 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw, że Miśka wcale nie chce się rehabilitować....

W 3587 odcinku "Na Wspólnej" Bogdan skontaktuje się z żoną, która wspólnie z Miśką wyleciała do Szwajcarii na jej leczenie. Berg będzie ogromnie ciekaw postępów w rehabilitacji córeczki, jednak od razu wyczuje, że coś jest nie tak i wcale się nie pomyli. Zrozpaczona Joanna nie będzie miała dla niego dobrych wiadomości, gdyż Miśka wcale nie będzie chciała ćwiczyć ze szwajcarskimi rehabilitantami i konsekwentnie będzie odmawiać leczenia. W 3587 odcinku "Na Wspólnej" załamana Bergowa przyzna mężowi, że sama nie ma już siły przekonywać córki i walczyć o jej zdrowie i jest na dobrej drodze, aby po prostu się poddać. Jednak Bogdan do tego nie dopuści!

W 3587 odcinku "Na Wspólnej" Berg wsiądzie w pierwszy samolot i jeszcze tego samego dnia osobiście zjawi się w Szwajcarii, aby podnieść swoją rodzinę na duchu. Bogdan zacznie ponownie zachęcać Joannę do walki, z kolei Miśkę spróbuje namówić do dalszej rehabilitacji, ale czy w 3587 odcinku "Na Wspólnej" mu się to uda? Czy Bergowie przekonają córkę do dalszego leczenia, a może stracą ją tak jak jej brata bliźniaka Mateuszka i znów pogrążą się w żałobie? Tego przekonamy się już niebawem!

Na Wspólnej ZWIASTUN na luty. Anna Kolenda odejdzie od Kamila. Paweł dowie się, że nie jest ojcem Gucia
Najnowsze