Na Wspólnej, odcinek 3455: Maria nie rozpozna własnej wnuczki! Pierwsze objawy choroby Ziębowej  - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3455: Maria nie rozpozna własnej wnuczki! Pierwsze objawy choroby Ziębowej - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3455: Maria nie rozpozna własnej wnuczki! Pierwsze objawy choroby Ziębowej - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-07-11 14:32

W 3455 odcinku "Na Wspólnej" Maria (Bożena Dykiel) zacznie mieć poważne problemy z pamięcią, które doprowadzą do tragicznych zdarzeń w rodzinie Ziębów! Niepokojące objawy u Marysi dadzą o sobie znać w najmniej spodziewanym momencie. Nagle zapomni kim dla niej jest wnuczka Daria (Patrycja Topajew)! Nie będzie mogła przypomnieć sobie nawet jej imienia. To właśnie Daria w 3455 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek, 11.07.2022, w TVN) jako pierwsza zauważy, że z Marią dzieje się coś złego i zacznie się martwić o zdrowie babci. Czy Maria będzie poważnie chora, straci pamięć i przestanie rozpoznawać bliskich? Sprawdź, co już wiadomo i zobacz ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3455 - poniedziałek, 11.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

Utrata pamięci Marii z "Na Wspólnej" w 3455 odcinku nastąpi w tak niespodziewanym momencie, że nikt oprócz Darii nie zorientuje się co dolega Ziębowej! Podczas wizyty u babci Daria z niepokojącej zauważy, że Maria patrzy na nią jak na kompletnie obcą osobę. Seniorka nie rozpozna w niej córki Renaty i Sławka, nie będzie wiedziała, że dziewczyna, która przyszła do niej w odwiedziny to jej wnuczka. Nie przypomni sobie nawet imienia Darii. To wystarczy, żeby Dziedzicówna zaczęła poważnie niepokoić się o babcię. Dlatego w 3455 odcinku "Na Wspólnej" delikatnie podpyta ją o ostatnią wizytę u lekarza, badania, które robiła i samopoczucie.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3466: Basia straci syna! Nie zdoła już pomóc Kubie, którego pogrążą narkotyki - ZDJĘCIA

Zaledwie pół roku temu w "Na Wspólnej" Maria nagle oślepła, straciła wzrok podczas występu na scenie i konieczna była operacja, żeby znów mogła normalnie widzieć. Wówczas Ziębowie najedli się strachu, ale szybko okazało się, że Maria wyzdrowieje i nic jej nie grozi. Tym razem jednak sytuacja będzie o wiele bardziej poważna. Daria zacznie się bać, że to początku choroby Alzheimera albo demencji starczej u Marii. Pytania wnuczki o zdrowie w 3455 odcinku "Na Wspólnej" zdenerwują Marysię, która zarzuci Darii, że wyolbrzymia wszystko, że wcale nie ma sklerozy i nie straciła pamięci, tylko zwyczajnie się przejęzyczyła i zabrakło jej słów.

Sprawdź też:  Na Wspólnej, odcinek 3486: Poród Beaty w karetce! Urodzi syna Emila zanim dojedzie do szpitala - ZDJĘCIA

Czy w 3455 odcinku "Na Wspólnej" wyda się na co choruje Maria?

Ale wyjaśnienia Marii w 3455 odcinku "Na Wspólnej" wcale nie uspokoją wnuczki. Wręcz przeciwnie! Daria odwiedzi babcię w barze Ziębów i przypomni jej, że umawiały się na wspólne oglądanie filmów wieczorem. Tym razem Maria posunie się do kłamstwa, żeby uśpić czujność Darii. Ta jednak od razu się zorientuje, że babcia i o tym zapomniała, a zaniki pamięci zdarzają się jej coraz częściej. To będą objawy choroby Marii, która jeszcze da o sobie znać w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej". Na razie jednak nie będzie wiadomo na co choruje Ziębowa.

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago
Najnowsze