Na Wspólnej, odcinek 3455: Maria nie rozpozna własnej wnuczki! Pierwsze objawy choroby Ziębowej  - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3455: Maria nie rozpozna własnej wnuczki! Pierwsze objawy choroby Ziębowej - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3455: Maria nie rozpozna własnej wnuczki! Pierwsze objawy choroby Ziębowej - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-07-11 14:32

W 3455 odcinku "Na Wspólnej" Maria (Bożena Dykiel) zacznie mieć poważne problemy z pamięcią, które doprowadzą do tragicznych zdarzeń w rodzinie Ziębów! Niepokojące objawy u Marysi dadzą o sobie znać w najmniej spodziewanym momencie. Nagle zapomni kim dla niej jest wnuczka Daria (Patrycja Topajew)! Nie będzie mogła przypomnieć sobie nawet jej imienia. To właśnie Daria w 3455 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek, 11.07.2022, w TVN) jako pierwsza zauważy, że z Marią dzieje się coś złego i zacznie się martwić o zdrowie babci. Czy Maria będzie poważnie chora, straci pamięć i przestanie rozpoznawać bliskich? Sprawdź, co już wiadomo i zobacz ZWIASTUN "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 3455 - poniedziałek, 11.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

Utrata pamięci Marii z "Na Wspólnej" w 3455 odcinku nastąpi w tak niespodziewanym momencie, że nikt oprócz Darii nie zorientuje się co dolega Ziębowej! Podczas wizyty u babci Daria z niepokojącej zauważy, że Maria patrzy na nią jak na kompletnie obcą osobę. Seniorka nie rozpozna w niej córki Renaty i Sławka, nie będzie wiedziała, że dziewczyna, która przyszła do niej w odwiedziny to jej wnuczka. Nie przypomni sobie nawet imienia Darii. To wystarczy, żeby Dziedzicówna zaczęła poważnie niepokoić się o babcię. Dlatego w 3455 odcinku "Na Wspólnej" delikatnie podpyta ją o ostatnią wizytę u lekarza, badania, które robiła i samopoczucie.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3466: Basia straci syna! Nie zdoła już pomóc Kubie, którego pogrążą narkotyki - ZDJĘCIA

Zaledwie pół roku temu w "Na Wspólnej" Maria nagle oślepła, straciła wzrok podczas występu na scenie i konieczna była operacja, żeby znów mogła normalnie widzieć. Wówczas Ziębowie najedli się strachu, ale szybko okazało się, że Maria wyzdrowieje i nic jej nie grozi. Tym razem jednak sytuacja będzie o wiele bardziej poważna. Daria zacznie się bać, że to początku choroby Alzheimera albo demencji starczej u Marii. Pytania wnuczki o zdrowie w 3455 odcinku "Na Wspólnej" zdenerwują Marysię, która zarzuci Darii, że wyolbrzymia wszystko, że wcale nie ma sklerozy i nie straciła pamięci, tylko zwyczajnie się przejęzyczyła i zabrakło jej słów.

Sprawdź też:  Na Wspólnej, odcinek 3486: Poród Beaty w karetce! Urodzi syna Emila zanim dojedzie do szpitala - ZDJĘCIA

Czy w 3455 odcinku "Na Wspólnej" wyda się na co choruje Maria?

Ale wyjaśnienia Marii w 3455 odcinku "Na Wspólnej" wcale nie uspokoją wnuczki. Wręcz przeciwnie! Daria odwiedzi babcię w barze Ziębów i przypomni jej, że umawiały się na wspólne oglądanie filmów wieczorem. Tym razem Maria posunie się do kłamstwa, żeby uśpić czujność Darii. Ta jednak od razu się zorientuje, że babcia i o tym zapomniała, a zaniki pamięci zdarzają się jej coraz częściej. To będą objawy choroby Marii, która jeszcze da o sobie znać w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej". Na razie jednak nie będzie wiadomo na co choruje Ziębowa.

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany