Na Wspólnej, odcinek 3366: Tragedia u Ziębów! Maria oślepnie podczas występu na scenie - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN/ Mateusz Grochocki East News Na Wspólnej, odcinek 3366: Tragedia u Ziębów! Maria oślepnie podczas występu na scenie - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3366: Tragedia u Ziębów! Maria oślepnie podczas występu na scenie - ZDJĘCIA

2022-01-21 13:11

W 3366 odcinku "Na Wspólnej" Maria (Bożena Dykiel) nagle straci wzrok! Do tragedii dojdzie podczas premiery spektaklu "Czerwony Kapturek", w którym wystąpią mieszkańcy osiedla na Wspólnej i ich znajomi. Dzięki Ziębowej występujący na scenie aktorzy-amatorzy pokonają tremę, a seniorka będzie podpowiadać im dialogi. Wszystko w 3366 odcinku "Na Wspólnej" będzie szło dobrze do chwili aż Maria zorientuje się, że nie widzi na jedno oko. Nikt nie będzie wiedział co dolega Marii i dlaczego tak nagle oślepła. Jedynym ratunkiem będzie operacja w szpitalu. Czy Ziębowa straci wzrok na zawsze? Zobaczcie ZDJĘCIA z 3366 odcinka "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej" odcinek 3366 - wtorek, 1.02.2022, o godz. 20.20 w TVN

Ślepota Marii w 3366 odcinku "Na Wspólnej" spadnie na rodzinę Ziębów w wyjątkowym momencie! Mieszkańcy osiedla Na Wspólnej będą świętowali premierę spektaklu "Czerwony Kapturek", w którym wielu z nich wystąpi jako aktorzy. Ale to właśnie Maria będzie dobrym duchem tego przedstawienia, ona będzie wspierać obsadę w chwilach zwątpienia, kiedy artystów zacznie zżerać trema. A nawet podopowiadać aktorom ich dialogi zza kulis, gdzie będzie jej towarzyszył także mąż Włodek (Mieczysław Hryniewicz), który wystąpi w roli gajowego. Wszystko będzie szło dobrze aż do czasu gdy w 3366 odcinku "Na Wspólnej" Maria zorientuje się, że straciła wzrok w jednym oku! Przestanie widzieć tak nagle, że nie będzie wiedziała co się z nią dzieje.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3362: Dagmara w szpitalu odda syna Przemkowi i jego dziewczynie Monice - ZDJĘCIA

Wiele lat temu w "Na Wspólnej" Maria ciężko zachorowała. Ciągłe sprzeczki między mężem Włodkiem i synem Grzegorzem (Leszek Lichota) oraz rozstanie Moniki (Sylwia Gliwa) z narzeczonym doprowadziły Marię do poważnej choroby. Cudem przeżyła wylew, ale kiedy odzyskała przytomność okazało się, że ma niedowład prawej strony ciała. Lekarze nie gwarantowali wtedy Marii całkowitego powrotu do zdrowia. Po długim leczeniu i rehabilitacji Ziębowa odzyskała dawną sprawność. Ale w 3366 odcinku "Na Wspólnej" koszmar sprzed lat powróci.

Sprawdź też: M jak miłość. Chora Lenka nie wróci do Kingi i Piotrka. Wszyscy zapomną o najstarszej córce Zduńskich

Kiedy Ziębowa nagle w 3366 odcinku "Na Wspólnej" oślepnie ogarnie ją przerażenie, że dzieje się z nią coś złego. Córka Renata (Marta Jankowska) oraz Włodek namówią ją na wizytę w szpitalu. Badania Marii wykażą jednak, że to poważna sprawa, że straci wzrok w obydwu oczach jeśli nie podda się błyskawicznej operacji. Włodek nie opuści żony ani na chwilę. Będzie czuwał przy ukochanej zapewniając ją, że wszystko będzie dobrze, że na pewno nie zostanie niewidoma.

Operacja Marii w 3367 odcinku "Na Wspólnej" na szczęście przebiegnie bez żadnych powikłań. Lekarze ocenią, że Ziębowa znów będzie widzieć, ale musi bardziej o siebie dbać i uważać na wszelkie niepokojące objawy. Ale to wcale nie koniec tragicznych zdarzeń w rodzinie Ziębów. Bo powodów do zmartwień tym razem dostarczy Marii starsza córka.

Na Wspólnej ZWIASTUN na styczeń. Przemek dowie się, że jest ojcem dziecka Dagmary! Renata i Sławek zostaną rodzicami
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze