Na Wspólnej, odcinek 3466: Basia straci syna! Nie zdoła już pomóc Kubie, którego pogrążą narkotyki? - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN / Wojciech Olkusnik East News Na Wspólnej, odcinek 3466: Basia straci syna! Nie zdoła już pomóc Kubie, którego pogrążą narkotyki? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3466: Basia straci syna! Nie zdoła już pomóc Kubie, którego pogrążą narkotyki - ZDJĘCIA

2022-07-09 14:37

W 3466 odcinku "Na Wspólnej" Basia (Grażyna Wolszczak) nie będzie w stanie uratować syna Kuby (Kacper Łukasiewicz) przed tym, co go czeka z powodu handlu narkotykami! 19-letni Brzozowski popełni jeden poważny błąd. Umówi się na sprzedaż tabletek produkowanych przez współlokatora Dexa (Jan Jakubik) nowemu klientowi, którego w 3466 odcinku "Na Wspólnej" poleci mu Piotrek. Nie będzie jednak wiedział, że to zasadzka. Nie dość, że syna Basi na jej oczach zgarnie policja, to jeszcze Kuba będzie miał na sumieniu klienta, który przedawkuje podejrzane "witaminy". W jednej chwili Brzozowska straci syna. Zobacz ZDJĘCIA z 3466 odcinka "Na Wspólnej" i poznaj szczegóły!

"Na Wspólnej" odcinek 3466 - czwartek, 28.07.2022, o godz. 20.15 w TVN

Kuba Brzozowski w 3466 odcinku "Na Wspólnej" doigra się za to, że chciał szybko zarobić na groźnych dla życia i zdrowia tabletkach, których recepturę opracował jego współlokator Dex! Handel narkotykami miał być dla syna Basi i jego kolegą łatwym źródłem gotówki. Wszystko wymyślił Dex, który razem z bratem Karolem (Maciej M. Tomaszewski) zaczął produkcję. Dilerem został Kuba, który nabywców zaczął szukać na uczelni. Mimo, że Brzozowski uprzedzi jednego z klientów, Piotrka, by zachował to dla siebie, przy zakupie ma go obowiązywać dyskrecja, to szybko się okaże, że ten nie dotrzyma słowa.

Kuba w "Na Wspólnej" nie będzie wiedział co jest w narkotykach Dexa i Karola

Zanim w 3466 odcinku "Na Wspólnej" rozegra się koszmar i Piotrek przedawkuje tabletki od Kuby, będzie się skarżył, że witaminy Dexa i i Karola przestały działać. Wtedy drugi z braci zdecyduje się zmienić recepturę. Zamówi do witamin pseudoefedrynę u dilera, co będzie miało tragiczne skutki! Do samego końca Kuba nie zorientuje się, że handluje śmiertelnie niebezpiecznymi narkotykami.

Zachłanny Brzozowski dzięki Piotrkowi znajdzie nowego klienta, którym już w 3465 odcinku "Na Wspólnej" okaże się Tomek Nowak. Dziennikarz z redakcji Krzysztofa Smolnego (Łukasz Konopka), zorientuje się, kto jest dilerem i od razu zawiadomi Basię oraz ojczyma Kuby. Niestety, nie będą mogli dodzwonić się do chłopaka. Po przyjeździe do mieszkania studentów, Basia i Smolny zobaczą na własne oczy aresztowanie Kuby i jego kolegów!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3486: Poród Beaty w karetce! Urodzi syna Emila zanim dojedzie do szpitala - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Pierwsza miłość. Artur i Dorota będą mieli drugie dziecko w nowym sezonie! Ledwo dają radę z Tosią, a teraz taki zwrot akcji - ZDJĘCIA

Aresztowanie Kuby w 3466 odcinku "Na Wspólnej"

W 3466 odcinku "Na Wspólnej" Basia będzie przerażona, kiedy zauważy zakutego w kajdanki Kubę. Zupełnie jakby w jednej chwili straciła syna, który może spędzić w więzieniu długi czas. Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk), który zatrzyma Kubę, uprzedzi Brzozowską, że sytuacja jej syna jest poważna. Na wezwanie Basi dość szybko z odsieczą przyjedzie Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter), której uda się dowiedzieć, że obaj studenci są podejrzani o produkcję i handel narkotykami. Olszewska w 3466 odcinku "Na Wspólnej" przesłucha Dexa oraz Karol, a potem powie załamanemu Kubie, że sprzedał Piotrkowi, leżącemu obecnie w szpitalu z powodu zapaści, zabójczą dawkę narkotyków!

Najnowsze