Na Wspólnej, odcinek 3278: Jaruś ofiarą ojca pijaka! Tragiczny finał alkoholowej libacji Janusza Zawady

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3278: Jaruś ofiarą ojca pijaka! Tragiczny finał alkoholowej libacji Janusza Zawady

Na Wspólnej, odcinek 3278: Jaruś ofiarą ojca pijaka! Tragiczny finał alkoholowej libacji Janusza Zawady

2021-08-09 14:13

Janusz Zawada (Wojciech Kałużyński) w 3278 odcinku "Na Wspólnej" urządzi sobie libację alkoholową, a na patologiczne zachowanie biologicznego ojca będzie patrzył niewinny Jaruś (Jan Leśniewski). Jarek (Wojciech Rotowski) w 3278 odcinku "Na Wspólnej" przeczuje, że chłopak może być w niebezpieczeństwie i wiele się nie pomyli. Da się jednak przyłapać Zawadzie, który nałoży na Bergów zakaz zbliżania się do Jarusia! Urządzi sobie patologiczną libację alkoholową, która skończy się tragicznie, a Jaruś sięgnie po ostatnią deskę ratunku...

"Na Wspólnej" odcinek 3278 - czwartek, 26.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3278 odcinku "Na Wspólnej" Janusz przekroczy wszelkie granice. Nie dość, że nie interesował się synem w przeszłości i zawsze wybierał używki, to jeszcze nie uszanuje, że może mieć go pod swoją opieką. Bergowie w "Na Wspólnej" chcieli się zająć Jarusiem i Hanusią (Pola Żak), ale ich dobre chęci nie starczyły. Chłopiec trafi pod opiekę biologicznego ojca pijaka, co w konsekwencji trudno będzie nazwać prawdziwym zajmowaniem się synem.

Eliza (Katarzyna Chorzępa) i Jarek nie będą mogli znieść myśli, że Jaruś jest w złych rękach i może stać się mucoś złego. Dlatego też w 3278 odcinku "Na Wspólnej" Jarek postanowi sprawdzić co z chłopcem. Szybko się okaże, że jego w gruncie rzeczy dobry ruch, przyniesie nieprzyjemne konsekwencje. 

Przeczytaj: Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Bergowie postanowią sprawdzić czy z Jarusiem jest wszystko w porządku. Jarek w 3278 odcinku "Na Wspólnej" zostanie jednak przyłapany przez Zawadę! To wprawi go we wściekłość i nie daruje Bergom, że wtrącają się w jego życie. Nie pomyśli, że w poprzednich odcinkach "Na Wspólnej" nawyprawiał takie rzeczy, że trudno go obdarzyć zaufaniem. Długi czas w ogóle nie interesował się synem, a przez pijaństwo trafił nawet do szpitala. Nie da się jednak ukryć, że Jaruś pragnie zainteresowania ojca, nawet jeśli to pijak bez odpowiedzialności. 

Przeczytaj: Śmierć Pawła w M jak miłość?! Bandyta Krzysiek zamieszany w zaginięcie Zduńskiego

W 3278 odcinku "Na Wspólnej" wściekły Janusz zakaże Bergom kontaktów z jego biologicznym synem. W ten sposób Jaruś zostanie pozostawiony sam sobie. I właśnie to doprowadzi do tragedii, którą zafunduje mu ojciec pijak. Zawada urządzi libację alkoholową, która wymknie się spod jakiejkolwiek kontroli. Przerażony Jaruś będzie się bał i zacznie panikować. W końcu sięgnie po ostatnią deskę ratunku i zabierze pijanemu ojcu telefon. Zadzwoni do Cieleckiego (Jacek Kawalec). Odnajdzie pomoc? Jedno jest pewne, Jaruś kolejny raz zawiedzie się na ojcu pijaku, który doprowadzi do tragedii syna. 

Najnowsze