Na Wspólnej, odcinek 3278: Jaruś ofiarą ojca pijaka! Tragiczny finał alkoholowej libacji Janusza Zawady

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3278: Jaruś ofiarą ojca pijaka! Tragiczny finał alkoholowej libacji Janusza Zawady

Na Wspólnej, odcinek 3278: Jaruś ofiarą ojca pijaka! Tragiczny finał alkoholowej libacji Janusza Zawady

2021-08-09 14:13

Janusz Zawada (Wojciech Kałużyński) w 3278 odcinku "Na Wspólnej" urządzi sobie libację alkoholową, a na patologiczne zachowanie biologicznego ojca będzie patrzył niewinny Jaruś (Jan Leśniewski). Jarek (Wojciech Rotowski) w 3278 odcinku "Na Wspólnej" przeczuje, że chłopak może być w niebezpieczeństwie i wiele się nie pomyli. Da się jednak przyłapać Zawadzie, który nałoży na Bergów zakaz zbliżania się do Jarusia! Urządzi sobie patologiczną libację alkoholową, która skończy się tragicznie, a Jaruś sięgnie po ostatnią deskę ratunku...

"Na Wspólnej" odcinek 3278 - czwartek, 26.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3278 odcinku "Na Wspólnej" Janusz przekroczy wszelkie granice. Nie dość, że nie interesował się synem w przeszłości i zawsze wybierał używki, to jeszcze nie uszanuje, że może mieć go pod swoją opieką. Bergowie w "Na Wspólnej" chcieli się zająć Jarusiem i Hanusią (Pola Żak), ale ich dobre chęci nie starczyły. Chłopiec trafi pod opiekę biologicznego ojca pijaka, co w konsekwencji trudno będzie nazwać prawdziwym zajmowaniem się synem.

Eliza (Katarzyna Chorzępa) i Jarek nie będą mogli znieść myśli, że Jaruś jest w złych rękach i może stać się mucoś złego. Dlatego też w 3278 odcinku "Na Wspólnej" Jarek postanowi sprawdzić co z chłopcem. Szybko się okaże, że jego w gruncie rzeczy dobry ruch, przyniesie nieprzyjemne konsekwencje. 

Przeczytaj: Dramat w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Straszna choroba aktora M jak miłość i pożegnanie z matką

ZWIASTUN "Na Wspólnej" w sierpniu

Bergowie postanowią sprawdzić czy z Jarusiem jest wszystko w porządku. Jarek w 3278 odcinku "Na Wspólnej" zostanie jednak przyłapany przez Zawadę! To wprawi go we wściekłość i nie daruje Bergom, że wtrącają się w jego życie. Nie pomyśli, że w poprzednich odcinkach "Na Wspólnej" nawyprawiał takie rzeczy, że trudno go obdarzyć zaufaniem. Długi czas w ogóle nie interesował się synem, a przez pijaństwo trafił nawet do szpitala. Nie da się jednak ukryć, że Jaruś pragnie zainteresowania ojca, nawet jeśli to pijak bez odpowiedzialności. 

Przeczytaj: Śmierć Pawła w M jak miłość?! Bandyta Krzysiek zamieszany w zaginięcie Zduńskiego

W 3278 odcinku "Na Wspólnej" wściekły Janusz zakaże Bergom kontaktów z jego biologicznym synem. W ten sposób Jaruś zostanie pozostawiony sam sobie. I właśnie to doprowadzi do tragedii, którą zafunduje mu ojciec pijak. Zawada urządzi libację alkoholową, która wymknie się spod jakiejkolwiek kontroli. Przerażony Jaruś będzie się bał i zacznie panikować. W końcu sięgnie po ostatnią deskę ratunku i zabierze pijanemu ojcu telefon. Zadzwoni do Cieleckiego (Jacek Kawalec). Odnajdzie pomoc? Jedno jest pewne, Jaruś kolejny raz zawiedzie się na ojcu pijaku, który doprowadzi do tragedii syna. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze